dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bolesławiec

374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

374 ogłoszenia

615 000 zł67,50 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2012 roku, w samym centrum miasta. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok 100 m2 w Bolesławcu przy ul. Zgorzeleckiej (lokal znajduje się na 3 piętrze i poddaszu budynku). Mieszkanie jest w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,36 m² 11 806,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Bolesławiec,dolnośląskie

525 000 zł55,65 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie, które położone jest na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Cichej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

419 000 zł62 m² 6 758,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie od pierwszego właściciela z pięknym widokiem. 3 pokoje , duży balkon, kuchnia prostokątna z meblami w zabudowie. Ogrzewanie miejskie.Okna plastikowe w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100,74 m² 7 931,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania! Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m plus użytkowe poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 488 m² 255,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka usługowa Osiedle Kwiatowe, bolesławiec Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 3488 m , zlokalizowaną na dynamicznie rozwijającym się Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Bolesławiec,dolnośląskie

320 600 zł2 290 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwie działki gruntu o przeznaczeniu usługowym o powierzchni 2400 m2 oraz 2290 m2, położonej w miejscowości Kruszyn przy ulicy Lipowej. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,90 m² 9 641,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bolesławiec sprzedaż, mieszkanie 1 pokojowe z ogrodzoną altanką, murowaną komórką i miejscem parkingowym. Wgn Nieruchomości Bolesławiec ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Kopernika

Bolesławiec,dolnośląskie

799 000 zł148 m² 5 398,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Odkryj wyjątkową ofertę od Twój Dom Nieruchomości - przestronny, wolnostojący dom położony w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej okolicy, zapewnia komfort, przestrzeń i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dojazd drogą asfaltową, bez ograniczeń tonażowych i wysokościowych transportu. Obiekt magazynowy gotowy do użytku. Możliwa dostępna powierzchnia biurowa 100- 400 m2. Charakterystyka Obiektu: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł67,71 m² 32,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia, centrum miasta, 3 pokojowe mieszkanie, parter, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 67,71 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł46 m² 9 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze budynku przy ul. Chrobrego w jednej z najbardziej praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Domo Expert Nieruchomości oferuje do wynajęcia jasną i przytulną kawalerkę położoną na parterze budynku przy ul. Spokojnej w Bolesławcu. Mieszkanie idealne dla 1-2 osób, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

690 000 zł73,36 m² 9 405,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwa lokale mieszkalne w cenie jednego? To nie sen! To idealna propozycja dla inwestorów, którzy szukają pewnego i dochodowego biznesu w urokliwym Bolesławcu. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

47,39 zł/m²42,20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli rozwijasz swój biznes w sposób przemyślany i masz świadomość, że odpowiednia lokalizacja potrafi realnie przełożyć się na wyniki - ta oferta została stworzona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bolesławiec,dolnośląskie

1 530 000 zł121,70 m² 12 571,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Gotowy do zamieszkania bliźniak w Bolesławcu - unikalny styl i komfort! Szukasz domu, który wyróżnia się na tle standardowych ofert? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

18 000 zł1 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 672 m²

Do wynajęcia hala o pow. o 1800 m2, położona w gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki. Posadzka betonowa nie pylna, 10 T/m2, 2 bramy wjazdowe z poziomu zero, hala przeszklona, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesławiec,dolnośląskie

450 000 zł52,55 m² 8 563,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Metrohouse oferuje na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z duszą - 52,55m2, pełne światła i nowoczesności. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w Bolesławcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²11 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia małe pomieszczenie na parterze przy ul. Dolne Młyny w Bolesławcu. Pomieszczenie widne, z łazienką, ogrzewanie centralne. Przed lokalem miejsca parkingowe. Kontakt wyłacznie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

435 000 zł52,55 m² 8 277,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Bolesławca! Biuro Nieruchomości New Home zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 52,55m2 zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł57,10 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Msr Nieruchomości prezentuje do wynajęcia 3-pokojowy apartament z prywatnym ogrodem, zlokalizowany na parterze. Mieszkanie łączy nowoczesny design z komfortem codziennego życia. To pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł162 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dla osób, które szukają pewnej inwestycji przynoszącej dochód od pierwszego dnia, dla przedsiębiorców chcących rozszerzyć portfel nieruchomości, a także dla tych, którzy cenią solidną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Bolesławiec,dolnośląskie

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości New Home przedstawia ofertę najmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego w wielorodzinnym bloku, na spokojnym osiedlu mieszkaniowym, przy ul. Parkowej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł35,83 m² 10 856,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż Lokalizacja: bolesławiec, powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 35,83m2 największe zalety! Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dolne Młyny

Bolesławiec,dolnośląskie

33,78 zł/m²74 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w Bolesławcu przy ul. Dolne Młyny. Położone na pietrze budynku z dużą ilościa miejsc parkingowych. Powierzchnie do wyboru : 74 m2 ( z możliwościa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z kominkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

590 000 zł88 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Niepowtarzalna okazja! Luksusowy apartament pod miastem w rezydencji Villa Toscana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej rezydencji Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Armii Krajowej

Bolesławiec,dolnośląskie

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Armii Krajowej w Bolesławcu. Lokalizacja tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

430 000 zł71,20 m² 6 039,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj potencjał 71,20 m ! Wyjątkowa nieruchomość do generalnego remontu! msr Nieruchomość przedstawia doskonałą okazję inwestycyjną w postaci dwupoziomowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kresów II RP

Bolesławiec,dolnośląskie

769 000 zł107,60 m² 7 146,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Biuro nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, jednorodzinny w trakcie budowy na nowym, cieszącym się dużym zainteresowaniem osiedlu w Bolesławcu. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bolesławiec,dolnośląskie

290 000 zł50,17 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w centrum Bolesławca. Mieszkanie ma powierzchnię 50,17 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł2 880 m² 465,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 462 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży 2 piętrowy, podpiwniczony budynek o pow. użytkowej 2880 m2 usytuowany na działce o powierzchni 4075 m2 w Bolesławcu. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na trzecim piętrze budynku z windą przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Lokal jest środkowy, ciepły i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,55 m² 8 848,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w centrum, pow. 52,55 m , Bolesławiec Odkryj swoje wymarzone mieszkanie w sercu Bolesławca! Ta wyjątkowa oferta to przestronne, jasne lokum o powierzchni 52,55.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

12 600 zł900 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 672 m²

Do wynajęcia hala o pow. ok. 900 m2 lub 1800 m2, położona w gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki. Posadzka betonowa nie pylna, 10 T/m2, 2 bramy wjazdowe z poziomu zero, hala przeszklona,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

12 600 zł3 000 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Bolesławcu, w sąsiedztwie autostrady A4. Przestrzeń biznesowa z doskonałą lokalizacją, w strategicznym punkcie, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 750 zł49 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem na ul. Starzyńskiego dla ustabilizowanej pracującej pary na wynajem długoterminowy. Mieszkanie dostępne od 4maja 2026r. Do dyspozycji Najemcy 49 m2 na I piętrze: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opitza

Bolesławiec,dolnośląskie

559 000 zł77 m² 7 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i bardzo jasne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Opitza w Bolesławcu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł41,05 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - tylko U nas! Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: bolesławiec , ścisłe centrum Liczba pokoi: 2 Piętro : III Powierzchnia użytkowa: 41,05 m2 największe zalety! Świetna lokalizacja Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Bolesławiec,dolnośląskie

195 000 zł1 200 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Chościszowicach 2 km od centrum Bolesławca na sprzedaż. Media : prąd, woda i kanalizacja w drodze przy granicy działek. Teren płaski. Kształt prostokątny. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 €3 000 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:225 m²

Prezentujemy Wynajem Nowoczesnej Hali Logistyczno-Magazynowej z Biurowcami! Wszechstronna przestrzeń w strategicznej lokalizacji - idealna dla Twojego biznesu! Uniwersalne zastosowanie obiektu.