dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bolesławiec

374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

374 ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ceramiczna

Bolesławiec,dolnośląskie

1 290 000 zł155 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w Bolesławcu, położony w atrakcyjnej okolicy, na popularnym osiedlu, w pobliżu terenów zielonych. Oferowany do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Pogodna

Bolesławiec,dolnośląskie

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:641 m²

Inteligentny, wolnostojący Dom z Garażem - zobacz film zobacz film Wyjątkowa propozycja dla tych, którzy cenią ciszę, wygodę i kontakt z naturą. Przy ulicy Pogodnej w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

380 000 zł9 200 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo dobra inwestycja! Polecam Państwu do sprzedania atrakcyjny pod kątem inwestycji grunt o powierzchni 0,92 ha (9,200 mkw) położony w miejscowości Czerwona Woda (gmina: węgliniec).

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł5 869 m² 554,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w centrum Bolesławca. Przedmiotem sprzedaży jest teren o powierzchni 5 000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem, ul. Traugutta

Bolesławiec,dolnośląskie

819 000 zł144 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:587 m²

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż połowę domu o powierzchni 146m2 z garażem w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Traugutta w Bolesławcu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 000 zł1 150 m² 1 304,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka budowlano-usługowa Lokalizacja: bolesławiec Powierzchnia: 1 150 m2 największe zalety! Lokalizacja: ścisłe centrum - maksymalna widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale do wynajęcia prestiżowa nowa inwestycja w sercu Bolesławca Wyjątkowa oferta nowoczesnych lokali usługowo-handlowych w nowo powstającej inwestycji, zlokalizowanej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

22,22 zł/m²180 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaże w bryle budynku

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy O powierzchni 180 M2, kondygnacja -1, bolesławiec. Wgn nieruchomości Bolesławiec poleca do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z 2018r. znajdującym się na monitorowanym i ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł87 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości foxhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie w Bolesławcu przy Alei Tysiąclecia. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,50 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Genialna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

140 000 zł9 800 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Prezentujemy istniejący obiekt produkcyjno-magazynowy w Wykrotach (woj. dolnośląskie). Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi blisko 9 000 mkw., a nieruchomość leży na obszernej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Bolesławiec,dolnośląskie

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140m2, całkowicie podpiwniczony z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bolesławiec

Bolesławiec,wielkopolskie

156 909 zł813 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bolesławiec gmina Mosina atrakcyjna działka budowlana o pow 813 m2 szerokość 27 m2 prąd w ulicy cena : 193 zł / m2 istnieje możliwość dokupienia sąsiedniego gruntu Kontakt: jacek Melcer.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,86 m² 51,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec prezentuje ofertę wynajmu nowego, w pełni wyposażonego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 67,86 m , położonego na parterze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 zł179 m² 51,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:20 214 m²

Powierzchnia Biurowa, bolesławiec, kościuszki, strefa ekonomiczna. Przedmiotem oferty biura wgn Nieruchomości jest nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kościuszki w Bolesławcu, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26,14 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, kawalerka z ogrodem, do wynajęcia. Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o pow.26,14m2 z dostępem do ogrodu na terenie ogrodzonej posesji, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

71,05 zł/m²38 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca dla swojego biznesu, które zapewni Ci stały dopływ klientów bez wydawania fortuny na marketing? msr Nieruchomości prezentuje funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

749 000 zł135,11 m² 5 543,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 135 m , funkcjonujący jak połowa domu, z własnym 5-arowym ogródkiem zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,81 m² 8 484,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny apartament w nowoczesnym budynku. Nowa cena! Oferta dotyczy lokalu na piętrze! Wysoki standard! Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja i bliskość miasta to dodatkowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł80,40 m² 8 072,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec prezentuje nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni 80,4 m (plus strych), zaprojektowane z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, klimatyzacja, balkon, miejsce Postojowe - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie w samym sercu miasta Bolesławca przy ulicy Piaskowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł79,98 m² 8 439,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania- apartamentu trzypokojowego z balkonem w centrum Bolesławca. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł99 m² 4 343,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 99 m , położonego przy ul. Zgorzeleckiej w ścisłym centrum. Lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43,60 m² 61,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położon na parterze budynku przy ul. Sienkiewicza. Lokal jest umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, atutem jest taras oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

645 000 zł79,39 m² 8 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji deweloperskiej położoną na Osiedlu Kwiatowym w Bolesławcu, gdzie powstają domy w zabudowie bliźniaczej. Świetnie zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,16 m² 7 182,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie,2 pokoje, balkon, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje Państwu ciepłe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim i balkonem na bezpiecznym 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Pokoju

Bolesławiec,dolnośląskie

516 000 zł67 m² 7 701,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: bolesławiec ul. Plac Pokoju Pokoje : 3 Powierzchnia użytkowa: 67 m2 Piętro : parter największe zalety! - Mieszkanie po remoncie - Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, bolesławiec, osiedle Kwiatowe. Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja i bliskość centrum miasta to dodatkowe atuty niezwykle, atrakcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 949,85 m² 1 282,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 935 m²

Hale usługowo produkcyjne , sprzedaż, bolesławiec, kruszyn. Wgn Nieruchomości, ma przyjemność, przedstawić Państwu atrakcyjna ofertę sprzedaży, na sprzedaż obiekt usługowo-produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Bolesławiec,dolnośląskie

665 000 zł180 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Bolesławcu na Osiedlu Kwiatowym ulica Świerkowa. Dom jednorodzinny, wzniesiony na początku lat '90,.

Szczegóły ogłoszenia

148 888 zł1 006 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną 29/21 o powierzchni 1006m2 położoną w Bolesławcu na osiedlu Przylesie. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

26,09 zł/m²115 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży Lokal Handlowo-Usługowy 115 m2 - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu duży lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 115 m2 usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,80 m² 8 221,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu mieszkalnego w Bolesławcu przy ul. Łukasiewicza. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w ośmiopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Daszyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

59,10 zł/m²33,84 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz prestiżowego adresu dla swojej działalności w Bolesławcu? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Reprezentacyjna przestrzeń w sercu miasta doskonała lokalizacja dla Twojej firmy! msr.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Bolesławiec,łódzkie

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:244 m²

Posiadamy w sprzedaży nieruchomość w Bolesławcu gmina Bolesławiec, pow. wieruszowski. Piętrowy, podpiwniczony dom o powierzchni całkowitej aż 340 mk, użytkowej 240 mi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł94 m² 7 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:604 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej, na sprzedaż, bolesławiec. Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł208,60 m² 2 396,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 990 m²

Dom jednorodzinny Bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny, który znajduje się w cichej, spokojnej, pełnej zieleni części miasta Bolesławiec. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,83 m² 10 019,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż Lokalizacja: bolesławiec, powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 35,83m2 największe zalety! Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na.

Szczegóły ogłoszenia

23,08 zł/m²260 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal handlowo-usługowy Z potencjałem, do wynajęcia, powierzchnia 260 M2, parter, bolesławiec. Wgn nieruchomości Bolesławiec poleca do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł28,15 m² 9 484,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego o powierzchni 28,15 m położonego w Bolesławcu ul. Karola Miarki.