dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bolesławiec

374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

374 ogłoszenia

148 888 zł1 006 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną 29/21 o powierzchni 1006m2 położoną w Bolesławcu na osiedlu Przylesie. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

26,09 zł/m²115 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży Lokal Handlowo-Usługowy 115 m2 - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu duży lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 115 m2 usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Daszyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

59,10 zł/m²33,84 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz prestiżowego adresu dla swojej działalności w Bolesławcu? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Reprezentacyjna przestrzeń w sercu miasta doskonała lokalizacja dla Twojej firmy! msr.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Bolesławiec,łódzkie

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:244 m²

Posiadamy w sprzedaży nieruchomość w Bolesławcu gmina Bolesławiec, pow. wieruszowski. Piętrowy, podpiwniczony dom o powierzchni całkowitej aż 340 mk, użytkowej 240 mi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł94 m² 7 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:604 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej, na sprzedaż, bolesławiec. Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł208,60 m² 2 396,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 990 m²

Dom jednorodzinny Bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny, który znajduje się w cichej, spokojnej, pełnej zieleni części miasta Bolesławiec. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,83 m² 10 019,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż Lokalizacja: bolesławiec, powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 35,83m2 największe zalety! Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na.

Szczegóły ogłoszenia

23,08 zł/m²260 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal handlowo-usługowy Z potencjałem, do wynajęcia, powierzchnia 260 M2, parter, bolesławiec. Wgn nieruchomości Bolesławiec poleca do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł28,15 m² 9 484,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego o powierzchni 28,15 m położonego w Bolesławcu ul. Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł67,50 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2012 roku, w samym centrum miasta. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok 100 m2 w Bolesławcu przy ul. Zgorzeleckiej (lokal znajduje się na 3 piętrze i poddaszu budynku). Mieszkanie jest w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,36 m² 11 806,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Bolesławiec,dolnośląskie

525 000 zł55,65 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie, które położone jest na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Cichej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100,74 m² 7 931,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania! Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m plus użytkowe poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Bolesławiec,dolnośląskie

320 600 zł2 290 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwie działki gruntu o przeznaczeniu usługowym o powierzchni 2400 m2 oraz 2290 m2, położonej w miejscowości Kruszyn przy ulicy Lipowej. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,90 m² 9 641,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bolesławiec sprzedaż, mieszkanie 1 pokojowe z ogrodzoną altanką, murowaną komórką i miejscem parkingowym. Wgn Nieruchomości Bolesławiec ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dojazd drogą asfaltową, bez ograniczeń tonażowych i wysokościowych transportu. Obiekt magazynowy gotowy do użytku. Możliwa dostępna powierzchnia biurowa 100- 400 m2. Charakterystyka Obiektu: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł67,71 m² 32,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia, centrum miasta, 3 pokojowe mieszkanie, parter, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 67,71 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł46 m² 9 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze budynku przy ul. Chrobrego w jednej z najbardziej praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

47,39 zł/m²42,20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli rozwijasz swój biznes w sposób przemyślany i masz świadomość, że odpowiednia lokalizacja potrafi realnie przełożyć się na wyniki - ta oferta została stworzona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

18 000 zł1 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 672 m²

Do wynajęcia hala o pow. o 1800 m2, położona w gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki. Posadzka betonowa nie pylna, 10 T/m2, 2 bramy wjazdowe z poziomu zero, hala przeszklona, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesławiec,dolnośląskie

450 000 zł52,55 m² 8 563,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Metrohouse oferuje na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z duszą - 52,55m2, pełne światła i nowoczesności. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w Bolesławcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²11 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia małe pomieszczenie na parterze przy ul. Dolne Młyny w Bolesławcu. Pomieszczenie widne, z łazienką, ogrzewanie centralne. Przed lokalem miejsca parkingowe. Kontakt wyłacznie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

435 000 zł52,55 m² 8 277,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Bolesławca! Biuro Nieruchomości New Home zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 52,55m2 zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł162 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dla osób, które szukają pewnej inwestycji przynoszącej dochód od pierwszego dnia, dla przedsiębiorców chcących rozszerzyć portfel nieruchomości, a także dla tych, którzy cenią solidną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Bolesławiec,dolnośląskie

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości New Home przedstawia ofertę najmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego w wielorodzinnym bloku, na spokojnym osiedlu mieszkaniowym, przy ul. Parkowej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł35,83 m² 10 856,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dolne Młyny

Bolesławiec,dolnośląskie

33,78 zł/m²74 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w Bolesławcu przy ul. Dolne Młyny. Położone na pietrze budynku z dużą ilościa miejsc parkingowych. Powierzchnie do wyboru : 74 m2 ( z możliwościa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z kominkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

590 000 zł88 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Niepowtarzalna okazja! Luksusowy apartament pod miastem w rezydencji Villa Toscana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej rezydencji Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Armii Krajowej

Bolesławiec,dolnośląskie

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Armii Krajowej w Bolesławcu. Lokalizacja tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

430 000 zł71,20 m² 6 039,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj potencjał 71,20 m ! Wyjątkowa nieruchomość do generalnego remontu! msr Nieruchomość przedstawia doskonałą okazję inwestycyjną w postaci dwupoziomowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kresów II RP

Bolesławiec,dolnośląskie

769 000 zł107,60 m² 7 146,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Biuro nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, jednorodzinny w trakcie budowy na nowym, cieszącym się dużym zainteresowaniem osiedlu w Bolesławcu. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bolesławiec,dolnośląskie

290 000 zł50,17 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w centrum Bolesławca. Mieszkanie ma powierzchnię 50,17 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł2 880 m² 465,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 462 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży 2 piętrowy, podpiwniczony budynek o pow. użytkowej 2880 m2 usytuowany na działce o powierzchni 4075 m2 w Bolesławcu. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na trzecim piętrze budynku z windą przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Lokal jest środkowy, ciepły i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,55 m² 8 848,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w centrum, pow. 52,55 m , Bolesławiec Odkryj swoje wymarzone mieszkanie w sercu Bolesławca! Ta wyjątkowa oferta to przestronne, jasne lokum o powierzchni 52,55.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

12 600 zł900 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 672 m²

Do wynajęcia hala o pow. ok. 900 m2 lub 1800 m2, położona w gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki. Posadzka betonowa nie pylna, 10 T/m2, 2 bramy wjazdowe z poziomu zero, hala przeszklona,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

12 600 zł3 000 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Bolesławcu, w sąsiedztwie autostrady A4. Przestrzeń biznesowa z doskonałą lokalizacją, w strategicznym punkcie, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opitza

Bolesławiec,dolnośląskie

559 000 zł77 m² 7 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i bardzo jasne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Opitza w Bolesławcu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł41,05 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - tylko U nas! Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: bolesławiec , ścisłe centrum Liczba pokoi: 2 Piętro : III Powierzchnia użytkowa: 41,05 m2 największe zalety! Świetna lokalizacja Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 €3 000 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:225 m²

Prezentujemy Wynajem Nowoczesnej Hali Logistyczno-Magazynowej z Biurowcami! Wszechstronna przestrzeń w strategicznej lokalizacji - idealna dla Twojego biznesu! Uniwersalne zastosowanie obiektu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij