Serce 0 Ulubione

Mieszkania Bolesławiec Stare Miasto

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

2 700 zł45,50 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia w Bolesławcu? Mam dla Ciebie idealną propozycję! msr Nieruchomości prezentuję do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 500 zł72,50 m² 7 303,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Północ Nieruchomości o/bolesławiec przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72,5 m2 usytuowanego na parterze w atrakcyjnej lokalizacji Bolesławca. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł74,80 m² 33,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie Z balkonem W centrum bolesławca, ul. Mickiewicza, do wynajęcia. Wgn Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu wyjątkowego, dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, centrum, bolesławiec, sprzedaż. Wgn Nieruchomości, zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży, atrakcyjnego mieszkania o pow. 44 mkw. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł50,10 m² 39,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia. Do wynajęcia doskonale zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow.52,10 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy kilkurodzinnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49,50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i łazienką z prysznicem. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł100 m² 7,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Msr Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2, położone na nowym, cichym osiedlu w Łaziskach (zaledwie 3 km od Bolesławca).

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł74,20 m² 6 563,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Północ nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,20 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł66,50 m² 7 443,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowo wybudowane bezczynszowe mieszkania 3 pokojowe w Łaziskach k/bolesławca. Mieszkania na piętrze I na parterze gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? msr Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Granicznej w Bolesławcu. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51,60 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 51,6 m ul. Prusa, centrum Bolesławca, szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania i blisko miejsc aktywnego wypoczynku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł28,15 m² 9 484,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego o powierzchni 28,15 m położonego w Bolesławcu ul. Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,36 m² 11 806,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł67,71 m² 32,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia, centrum miasta, 3 pokojowe mieszkanie, parter, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 67,71 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,55 m² 8 848,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w centrum, pow. 52,55 m , Bolesławiec Odkryj swoje wymarzone mieszkanie w sercu Bolesławca! Ta wyjątkowa oferta to przestronne, jasne lokum o powierzchni 52,55.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,20 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie dwupokojowe rozkładowe z balkonem położone w ścisłym centrum Bolesławca. Opis mieszkania: lokal mieszkalny o powierzchni 46,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu kawalerkę w Bolesławcu w Rynku. Szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni 29 m2, - położone na drugim piętrze , -piwnica do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bolesławiec

Stare Miasto,Bolesławiec

395 000 zł52 m² 7 665,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w sercu Bolesławca. Nieruchomość oferuje zachwycający widok na park oraz panoramę miasta, ciesząc się.