dowolna

Mieszkania w centrum Bolesławiec - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Rynek pierwotny

448 602 zł58,26 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, Rynek

Bolesławiec,dolnośląskie

369 000 zł35,40 m² 10 423,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1111

Jesteś gotowy zamieszkać na swoim? Masz duszę artysty? Cenisz sobie klimatyczne widoki i intensywne życie towarzyskie? Mamy dla Ciebie perełkę! Przytulne mieszkanie z widokiem na przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Bolesławiec,dolnośląskie

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy nowo powstałym osiedlu nad Bobrem przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,20 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie dwupokojowe rozkładowe z balkonem położone w ścisłym centrum Bolesławca. Opis mieszkania: lokal mieszkalny o powierzchni 46,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, nowe mieszkanie 2-pokojowe, miejsce postojowe, wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego 2 pokojowego mieszkania z tarasem w nowym budynku przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 900 zł58,74 m² 8 340,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia parter sześć apartamentów trzypokojowych o powierzchni 58,74 m2 z ogródkami od strony południowej I piętro cztery apartamenty trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 352 zł72,48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,86 m² 49,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe W nowym budownictwie Z tarasem I garażem, bolesławiec, do wynajęcia. Wgn Nieruchomości przedstawia ofertę najmu atrakcyjnego mieszkania 3-pokojowego z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 000 zł48 m² 8 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

`Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł48,70 m² 8 418,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni około 49 m w tym piwnica 4 m - zlokalizowane na parterze w spokojnej części miasta Bolesławiec, ul. Jana Pawła II. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł47,90 m² 8 288,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 47,9 m na sprzedaż z miejskim ogrzewaniem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości przedstawia atrakcyjną ofertę ustawnego, trzypokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu kawalerkę w Bolesławcu w Rynku. Szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni 29 m2, - położone na drugim piętrze , -piwnica do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

453 700 zł58,25 m² 7 788,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 58,25 m2 Zobacz Film : Mieszkania o poszukiwanym metrażu 58,25 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

427 514 zł48,22 m² 8 865,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 48,22 m2 Zobacz Film Mieszkania o poszukiwanym metrażu 48,22 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod inwestycję oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

382 030 zł33,22 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe Mieszkanie 33,22 m2, niskie Koszty Utrzymania - zobacz film Zobacz Film Mieszkanie o poszukiwanym metrażu 33,22 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Bolesławiec

510 000 zł74 m² 6 907,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro metrohouse prezentuje nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w spokojnej części Bolesławca. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bolesławiec

Staszica,Bolesławiec

435 000 zł64 m² 6 850,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bolesławiec 63,5 m 3. piętro balkon Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 3 piętrze w bloku mieszkalnym w Bolesławcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bolesławiec

509 000 zł47 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie, którego największą zaletą jest lokalizacja w jednej z najbardziej atrakcyjnej części miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

450 000 zł55 m² 8 165 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w miejscowości Łaziska. Mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe, nowe, do wykończenia, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

520 000 zł59 m² 8 844 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, parter, ogródek, garaż, bolesławiec. PO kapitalnym remoncie Przedstawiamy Państwu mieszkanie idealne dla rodziny i nie tylko. Nieruchomość po kapitalnym remoncie wykonanym w 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

445 000 zł49 m² 9 080 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe, sprzedaż, 2 pokoje, centrum Bolesławca. Nieruchomość doskonała dla ciebie lub pod inwestycję. Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł28 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości poleca mieszkanie typu kawalerka usytuowane przy ul. Ogrodowej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o pow. 28 m2 składa się z: - aneksu kuchennego, - pokoju stołowego, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Bolesławiec,dolnośląskie

499 000 zł87 m² 5 726 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Boleslavia Nieruchomości oferuje Państwu niezwykłe mieszkanie, które zachwyca od pierwszego kroku. To przestrzeń dla osób ceniących autentyczność, detale i wnętrza z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpnia '80

Bolesławiec,dolnośląskie

360 000 zł45 m² 7 923 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonałe dla ciebie lub pod inwestycje Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu mieszkanie w ścisłym centrum Bolesławca przy ul. Sierpnia 80. Lokal mieszkalny usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzemieślnicza

Bolesławiec,dolnośląskie

550 000 zł59 m² 9 352,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W marcu I kwietniu cena promocyjna. Do sprzedania apartament w bardzo wysokim standardzie deweloperskim z ogrodem. W centrum miasta. Idealna lokalizacja - ulica Rzemieślnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

268 000 zł27 m² 9 925,93 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż Prezentowane mieszkanie to rewelacyjna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni w centrum miasta z dostępem do pobliskiego placu zabawa z liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Bolesławiec,dolnośląskie

235 000 zł25 m² 9 514 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

* * * * R E Z E R W A C J A * * * * na sprzedaż kawalerka na I piętrze w centrum Bolesławca. Mieszkanie o powierzchni 24,7 m2 znajduje się w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, piękne, 2-pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie blisko centrum Bolesławca! Jest to pierwszy najem lokalu po generalnym remoncie. Nieruchomość o powierzchni ok 60,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł45 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania w centrum miasta przy ul. Wybickiego w Bolesławcu. Proponowany lokal mieszkalny o powierzchni 45 m2 składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolesławiec,dolnośląskie

280 000 zł37 m² 7 650,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bolesławca, przy ul. Kutuzowa w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 36,60 m, położony jest na 1 piętrze wyremontowanego budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

390 000 zł58 m² 6 747 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego, przestronnego i rozkładowego mieszkania o powierzchni 57,80 m2, przy al. Wojska Polskiego 6 w Bolesławcu. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Śródmieście,Bolesławiec

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Metrohouse ma przyjemność zaprezentowania 2 - pokojowego mieszkania na sprzedaż w Bolesławcu na ulicy Łukasiewicza. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w centrum Bolesławca. Mieszkanie na trzecim piętrze z piwnicą i miejscem parkingowym. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i ogrzewaniem miejskim w centrum Bolesławca. Mieszkanie przeszło rok temu generalny remont, posiada duży salon z balkonem, przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabobrze

Śródmieście,Bolesławiec

530 000 zł74 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro metrohouse prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 73,83m2 na piętrze ,lub na parterze o pow. 68 m2 zlokalizowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielska

Śródmieście,Bolesławiec

1 700 zł37 m² 46 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m, położone na siódmym piętrze budynku z windą przy ul. Bielskiej w Bolesławcu. Lokal jest środkowy, ciepły i jasny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bolesławca, przy ul. Mickiewicza w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 51,40 m, położony jest na 2 piętrze budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Bolesławiec,dolnośląskie

319 000 zł40 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości poleca Państwu mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o pow. 39,90 m2, usytuowany na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starzyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

255 000 zł30 m² 8 472 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 30,10 m, położony jest na podwyższonym parterze. Mieszkanie składa się z : dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sierpnia '80

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie w centrum Bolesławca. Lokal po generalnym remoncie. Nieruchomość o powierzchni 38,51 m2 znajduje się przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij