dowolna

Mieszkania w nowym bloku Bolesławiec - Oferty sprzedaży lub najmu

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

1 999 zł34 m² 58,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Balkon, klimatyzacja, winda, ogrzewanie Podłogowe, miejsce Postojowe w Hali Garażowej - zobacz film Zobacz Film Do wynajęcia eleganckie, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

530 000 zł72,22 m² 7 338,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2026r. przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tyrankiewiczów

Bolesławiec,dolnośląskie

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe 3pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2019r. przy ul. Tyrankiewiczów w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 900 zł59,34 m² 7 750,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Trzypokojowy apartament z dużym balkonem od strony południowej + ok 60 m2 poddasza po podłodze! parter sześć apartamentów trzypokojowych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

431 900 zł52,17 m² 7 799,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Polna - Odbierz klucze już dziś! Z ogromną radością informujemy, że inwestycja nowa Polna została ukończona aż 3 miesiące przed planowanym terminem! Nie musisz czekać na budowę Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 900 zł41,46 m² 8 921,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 900 zł64,04 m² 7 962,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. M39 - 4 pokojowe słoneczne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, Aleja Tysiąclecia

Bolesławiec,dolnośląskie

740 000 zł55,38 m² 13 362,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament, ogród, taras, miejsce Postojowe w Garażu, komórka Lokatorska - zobacz film Zobacz Film Wyobraź sobie, że odbierasz klucze, otwierasz drzwi i od razu możesz się wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, bezczynszowe miniapartamenty na Nowoczesnym Osiedlu - zobacz film Zobacz Film Kupujący zwolniony z podatku pcc. Szukasz mieszkania dla Siebie ? Może pod inwestycję ? Najlepiej aby było to.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

899 999 zł110,38 m² 8 153,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy, klimatyzowany Apartament, garaż, ogrzewanie Podłogowe z Systemem Smart zobacz film Zobacz Film Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie przestrzeń domu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

775 000 zł81,75 m² 9 480,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament, garaż w Hali Garażowej, dwa Tarasy - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalny apartament o powierzchni 81,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł48,64 m² 52,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,64 m2. Szczegóły oferty: - mieszkanie w pełni umeblowane znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgorzelecka

Bolesławiec,dolnośląskie

399 000 zł49,05 m² 8 134,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Zgorzeleckiej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

455 000 zł59,63 m² 7 630,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie trzy pokojowe znajdujące się na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Oferta dotyczy: lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

669 000 zł59,70 m² 11 206,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,70 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnej, spokojnej zabudowie z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jezierskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

799 000 zł91,47 m² 8 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 91,47 m2, garaż, klimatyzacja - zobacz film Zobacz Film Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy funkcjonalność, styl i wyjątkowy klimat, to 91,47 m perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzemieślnicza

Bolesławiec,dolnośląskie

499 000 zł58,81 m² 8 484,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne!. Budynek C i D zarezerwowany. Mieszkanie na parterze w budynku A sprzedane. Do sprzedania mieszkanie w bardzo wysokim standardzie deweloperskim z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł129,42 m² 5 717,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Penthouse z prywatnym tarasem 60 m na dachu | Nowy apartament | Bolesławiec Na sprzedaż wyjątkowy penthouse z prywatnym tarasem na dachu o powierzchni aż 60 m z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Bolesławiec,dolnośląskie

565 000 zł173 m² 3 266 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania w domu wolnostojącym z osobnym wejściem, ogródkiem i tarasem z widokiem na rzekę Bóbr. To doskonałe rozwiązanie pomiędzy mieszkaniem a domem. Działka 532 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,50 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia w Bolesławcu? Mam dla Ciebie idealną propozycję! msr Nieruchomości prezentuję do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 700 zł51,15 m² 52,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację. Nieruchomości Bolesławiec. Kompleksowa obsługa kredytowa Oferujemy doradztwo przy wyborze kredytu oraz pomoc przy jego uzyskaniu. Doradzamy te rozwiązania, które najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 900 zł59,80 m² 48,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, klimatyzowane, 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, do wynajęcia, pierwszy najem, winda, bolesławiec ul. Staroszkolna. Wgn Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Bolesławiec,dolnośląskie

425 000 zł83,97 m² 5 061 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli marzysz o spokojnym życiu, w otoczeniu pól i sadu zapraszam Cię do zapoznania się z najnowszą ofertą mieszkania w Łaziskach! Do dyspozycji Najemcy 83.97 m2 na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,20 m² 7 567,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Metrohouse oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nadrzeczna

Bolesławiec,dolnośląskie

894 700 zł77,80 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w Bolesławcu w bloku przy ul. Nadrzecznej. Mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy 13 letniej. Dwupoziomowe , na 2 piętrze pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł59 m² 7 694,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje dwa atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 276 zł72,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł66,30 m² 7 466,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowo wybudowane bezczynszowe mieszkania 3 pokojowe w Łaziskach k/bolesławca. Szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni 66,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

720 000 zł71,20 m² 10 112,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 71,20 m2 położonego w Bolesławcu przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu mieszkanie jednopokojowe położone w budynku z 2011 roku w ścisłym centrum miasta. Szczegóły oferty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 726 zł71,99 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 900 zł61,50 m² 7 803,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Premium: słoneczny apartament z tarasem - Twój nowy adres w Bolesławcu! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesność, bezpieczeństwo i prestiżową lokalizację? Mamy dla Ciebie ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł47,33 m² 8 871,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiosenny rabat - 5000 zł na wybrane lokale dodatkowo Do wybranych lokali istnieje możliwość zakupu dwóch zewnętrznych miejsc parkingowych! Dwa miejsca parkingowe to wiele korzyści: - łatwiejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

534 735 zł71,95 m² 7 432,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 71,95 m2 Zobacz Film Mieszkania o poszukiwanym metrażu 71,95 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod inwestycję oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 700 zł49,86 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z balkonem w nowoczesnym budynku z windą w Bolesławcu. Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę dostępną w naszym Biurze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 900 zł52,83 m² 7 891,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem - Inwestycja nowa Polna! Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Poznaj lokal A9 w inwestycji nowa Polna w Bolesławcu. To jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 900 zł41,19 m² 9 101,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. M34 - 2 pok., słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł58,74 m² 7 999,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dla wybranych lokali mieszkalnych! płatność w systemie 10/90 10% po podpisaniu umowy 90% na zakończenie Planowany termin zakończenia budowy - czerwiec 2026 roku. Parter sześć apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mostowa

Bolesławiec,dolnośląskie

679 000 zł60,30 m² 11 260,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m , zlokalizowane na parterze w kameralnej, spokojnej zabudowie z 2021 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ceramiczna

Bolesławiec,dolnośląskie

735 000 zł75 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 75m2 zlokalizowany w Bolesławcu przy ul. Ceramicznej. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł66,50 m² 7 443,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowo wybudowane bezczynszowe mieszkania 3 pokojowe w Łaziskach k/bolesławca. Mieszkania na piętrze I na parterze gotowe do odbioru!.