dowolna

Mieszkania w centrum Bolesławiec - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Rynek pierwotny

430 641 zł48,66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł61,50 m² 10 406,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 61,5m2 położonego w Bolesławcu przy ul. Żołnierzy Wyklętych. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,10 m² 7 049,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w bloku w centrum miasta, przy ulicy Polnej w Bolesławcu. Mieszkanie ciepłe, przytulne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Bolesławiec,dolnośląskie

420 000 zł47,90 m² 8 768,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe, super Lokalizacja, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Bolesławiec,dolnośląskie

538 000 zł74 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na pierwszym piętrze urokliwej, zadbanej kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej w Bolesławcu znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m , które zachwyca przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

420 000 zł47,90 m² 8 768,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Żwirki i Wigury

Bolesławiec,dolnośląskie

1 300 zł28,53 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przy ul. Żwirki i Wigury. Lokal znajduje się na drugim piętrze, trzykondygnacyjnego budynku. Ciepłe, środkowe mieszkanie o powierzchni 28,53 m2 składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł94 m² 28,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Msr Nieruchomości przedstawia wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia położone na drugim piętrze w centrum Bolesławca, przy ul. Zgorzeleckiej, o powierzchni 94 m . Przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Centrum, ul. Grunwaldzka Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37 mkw, położone w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność! Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Bolesławiec, ul. Kilińskiego Pokoje: 2 Piętro: III Powierzchnia użytkowa: 42m2 Najważniejsze zalety! Mieszkanie po remoncie Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

879 000 zł74 m² 11 878,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Bolesławiec ul. H. Sienkiewicza Powierzchnia użytkowa: 74 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter największe zalety! Centrum Miasta Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 428 zł72,22 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51,60 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 51,6 m ul. Prusa, centrum Bolesławca, szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania i blisko miejsc aktywnego wypoczynku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bolesławiec, nowe mieszkanie 2-pokojowe, miejsce postojowe, wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego 2 pokojowego mieszkania z balkonem w nowym budynku przy ul. Hutniczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia, ogrzewanie miejskie, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec, oferuje do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m2, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 000 zł52,19 m² 8 545,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Od pierwszego właściciela do sprzedania mieszkanie na ul.A.Asnyka w centrum Bolesławca. Położone na 2 piętrze , pow użytkowa 47 m2. Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 394 zł76,81 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł47,83 m² 8 779,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. M38 - funkcjonalne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł61,41 m² 7 651,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Premium: słoneczny apartament z balkonem Twój nowy adres w Bolesławcu! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesność, bezpieczeństwo i prestiżową lokalizację? Mamy dla Ciebie ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,50 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Genialna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26,14 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, kawalerka z ogrodem, do wynajęcia. Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o pow.26,14m2 z dostępem do ogrodu na terenie ogrodzonej posesji, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, klimatyzacja, balkon, miejsce Postojowe - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie w samym sercu miasta Bolesławca przy ulicy Piaskowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł79,98 m² 8 439,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania- apartamentu trzypokojowego z balkonem w centrum Bolesławca. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43,60 m² 61,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położon na parterze budynku przy ul. Sienkiewicza. Lokal jest umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, atutem jest taras oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Pokoju

Bolesławiec,dolnośląskie

516 000 zł67 m² 7 701,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: bolesławiec ul. Plac Pokoju Pokoje : 3 Powierzchnia użytkowa: 67 m2 Piętro : parter największe zalety! - Mieszkanie po remoncie - Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł28,15 m² 9 484,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego o powierzchni 28,15 m położonego w Bolesławcu ul. Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł67,50 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2012 roku, w samym centrum miasta. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok 100 m2 w Bolesławcu przy ul. Zgorzeleckiej (lokal znajduje się na 3 piętrze i poddaszu budynku). Mieszkanie jest w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,36 m² 11 806,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100,74 m² 7 931,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania! Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m plus użytkowe poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł67,71 m² 32,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia, centrum miasta, 3 pokojowe mieszkanie, parter, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 67,71 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesławiec,dolnośląskie

450 000 zł52,55 m² 8 563,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Metrohouse oferuje na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z duszą - 52,55m2, pełne światła i nowoczesności. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w Bolesławcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

435 000 zł52,55 m² 8 277,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Bolesławca! Biuro Nieruchomości New Home zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 52,55m2 zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

430 000 zł71,20 m² 6 039,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj potencjał 71,20 m ! Wyjątkowa nieruchomość do generalnego remontu! msr Nieruchomość przedstawia doskonałą okazję inwestycyjną w postaci dwupoziomowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bolesławiec,dolnośląskie

290 000 zł50,17 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w centrum Bolesławca. Mieszkanie ma powierzchnię 50,17 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na trzecim piętrze budynku z windą przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Lokal jest środkowy, ciepły i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,55 m² 8 848,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w centrum, pow. 52,55 m , Bolesławiec Odkryj swoje wymarzone mieszkanie w sercu Bolesławca! Ta wyjątkowa oferta to przestronne, jasne lokum o powierzchni 52,55.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opitza

Bolesławiec,dolnośląskie

559 000 zł77 m² 7 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i bardzo jasne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Opitza w Bolesławcu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł41,05 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - tylko U nas! Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: bolesławiec , ścisłe centrum Liczba pokoi: 2 Piętro : III Powierzchnia użytkowa: 41,05 m2 największe zalety! Świetna lokalizacja Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł46,67 m² 8 568,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij