Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bolesławiec Osiedle Południe

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe 63.5 m z balkonem na wysokim parterze, dodatkowo piwnica. Ogrzewanie(bez podzielników )jak i ciepła woda z sieci miejskiej. W bloku i mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł729 m² 270,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Osiedle Kwiatowe, bolesławiec Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 869 m² 963,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla dewelopera: północ Nieruchomości w Bolesławcu ma przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1869 m2 przeznaczoną pod budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,10 m² 7 049,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w bloku w centrum miasta, przy ulicy Polnej w Bolesławcu. Mieszkanie ciepłe, przytulne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł115,60 m² 5 700,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w malowniczym Bolesławcu Szczegóły nieruchomości: powierzchnia domu: 115,6 m Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości New Home przedstawia ofertę najmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego w wielorodzinnym bloku, na spokojnym osiedlu mieszkaniowym, przy ul. Parkowej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²100 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokale usługowo - Handlowe do wynajęcia, centrum, bolesławiec. Wgn nieruchomości, zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnych lokali usługowo-handlowych, zlokalizowanych na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²19 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

DO wynajęcia lokal biurowy O powierzchni 19 M2, bolesławiec. Wgn nieruchomości Bolesławiec poleca do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość o charakterze biurowym, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł91,50 m² 7 639,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domo Expert Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3 pokojowe nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 3. piętrze przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Łukasiewicza

Południe,Bolesławiec

310 000 zł27 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum Bolesławca. Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 27 m , położona w doskonałej lokalizacji przy ul. Łukasiewicza.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij