dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bolesławiec

374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

374 ogłoszenia

12 €/m²360 m² 4 320 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Wynajem Nowoczesnej Hali Logistyczno-Magazynowej z Biurowcami! Wszechstronna przestrzeń w strategicznej lokalizacji - idealna dla Twojego biznesu! Uniwersalne zastosowanie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Bolesławiec,dolnośląskie

10 €/m²179 m² 1 790 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne Powierzchnie Biurowe - zobacz film Pełna Dokumentacja Dostępna u Nas w Biurze. Zobacz Film Szukasz biura do wynajęcia ? Zależy Ci aby znajdowało się w prestiżowym miejscu ?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 782 000 zł9 900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 0,99 ha, położona w miejscowości Bolesławiec, gmian Bolesławiec. Media w drodze przy działce. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zacisze

Bolesławiec,dolnośląskie

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Bolesławcu przy ul. Zacisze, tuż obok Rynku. Lokal położony jest na 2. piętrze kamienicy i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

840 000 zł600 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Obejrzyj filmik! nieruchomość znajduje się W żeliszowie, 7km od bolesławca. Możliwość zamiany na mieszkanie w Bolesławcu, w Lwówku Śląskim lub w Cieplicach. Rozważymy każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł80,40 m² 7 823,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec prezentuje nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni 80,4 m (plus strych), zaprojektowane z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł66,30 m² 7 466,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowo wybudowane bezczynszowe mieszkania 3 pokojowe w Łaziskach k/bolesławca. Szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni 66,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł80,40 m² 7 823,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w sercu Bolesławca! Prywatność i komfort! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design z idealną lokalizacją?! msr Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł436 m² 4 587,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:489 m²

Północ Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu do nabycia nieruchomość, którą stanowi dwupiętrowa kamienica o powierzchni 436 m2 położona na przedmieściu Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,93 m² 8 950,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Północ Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe z balkonem w ścisłym centrum Bolesławca. Opis mieszkania: lokal mieszkalny o powierzchni 47,93 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

64 500 zł3 000 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 214 m²

DO wynajęcia hale magazynowe W budynku magazynowo-produkcyjnym Z częściami biurowo-technicznymi, strefa przemysłowa, bolesławiec. Cena najmu pow. 3000 mkw - 64500 zł netto plus serwis (8,5zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu mieszkanie jednopokojowe położone w budynku z 2011 roku w ścisłym centrum miasta. Szczegóły oferty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, Rynek

Bolesławiec,dolnośląskie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu przytulnej kawalerki w samym sercu miasta, o powierzchni 28 m2, położonej w Bolesławcu przy ul. Rynek. Mieszkanie usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 726 zł71,99 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,10 m² 39,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia. Do wynajęcia doskonale zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow.52,10 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy kilkurodzinnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

17,66 zł/m²283,10 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży Lokal Handlowo - Usługowy - zobacz film Zobacz Film Parter, niezależne wejście, idealny pod biznes. Jeśli szukasz przestrzeni, która realnie pracuje na Twój biznes, właśnie ją znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49,50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i łazienką z prysznicem. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bolesławiec,dolnośląskie

35,29 zł/m²85 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o powierzchni 85 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Mickiewicza. Suterena znajduje się w centrum Bolesławca, w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł66,10 m² 8 018,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli cenisz tradycyjny układ pomieszczeń, spokój i chcesz uniknąć problemów z remontem dachu czy elewacji, to mieszkanie przy ul. Wróblewskiego w Bolesławcu jest propozycją, której.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ceramiczna

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 000 zł220 m² 10 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:871 m²

Nowoczesny Dom + Mieszkanie - zobacz film Zobacz Film Więcej zdjęć wyślemy na indywidualną prośbę. Z przyjemnością prezentuję Państwu tą wyjątkową nieruchomość. Dlaczego wyjątkowa ? Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka Budowlana Pod Zabudowę Usługową - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu działkę budowlaną pod zabudowę usługową o powierzchni 1 500 m2 usytuowaną tuż przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,10 m² 7 180,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Chrobrego w Bolesławcu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kubika

Bolesławiec,dolnośląskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości New Home oferuje do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, które położone jest na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Kubika w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

534 735 zł71,95 m² 7 432,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 71,95 m2 Zobacz Film Mieszkania o poszukiwanym metrażu 71,95 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod inwestycję oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł74,20 m² 6 563,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Północ nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,20 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytułowane na parterze w budynku mieszkalnym przy ul. Chrobrego w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł48,80 m² 9 014,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum, na sprzedaż Mamy coś specjalnie dla Ciebie! To przestronne wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane zaledwie kilka minut od centrum miasta doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Opitza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł57,90 m² 34,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przytulne Mieszkanie na Parterze - zobacz film Zobacz Film Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie ? To mieszkanie o powierzchni 57,9 m na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł51,20 m² 8 691,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni 51m , położonego przy rynku w Bolesławcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Grunwaldzka

Bolesławiec,dolnośląskie

33,33 zł/m²15 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Garaż w Centrum Bolesławca - zobacz film Zobacz Film Dlaczego ten garaż to złoto ? Miejsca postojowe znikają a ja mam coś czego wszyscy szukają. Proponuję Państwu garaż przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł321,08 m² 8 222,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:355 m²

Wyjątkowa kamienica inwestycyjna w ścisłym centrum miasta gotowy biznes z natychmiastowym dochodem. Na sprzedaż atrakcyjna kamienica położona w doskonałej lokalizacji, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Bolesławiec,dolnośląskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo Ładne Mieszkanie, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Proponuję Państwu do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie. Lokal został urządzony z dbałością o komfort.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł154 m² 5 512,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż przestronny 5 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 154 m , z garażem, piwnicą oraz zaadaptowanym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł190 m² 25,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Domo.Expert Nieruchomości zaprasza na prezentację jednorodzinnego domu na wynajem na zacisznym i bezpiecznym osiedlu w Bolesławcu. 3 kondygnacyjny, podpiwniczony budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Bolesławiec,dolnośląskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia z garażem w Bolesławcu. Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu mieszkania w Bolesławcu. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 700 zł49,86 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z balkonem w nowoczesnym budynku z windą w Bolesławcu. Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę dostępną w naszym Biurze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł80 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Patron Nieruchomości poleca rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w Dobrej pod Bolesławcem. Do dyspozycji Najemcy świeżo wykończone mieszkanie na parterze w wolnostojącym budynku dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Bolesławiec,dolnośląskie

431 000 zł62,40 m² 6 907,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Położone na I piętrze w Bolesławcu przy ul.Cichej. Pow. 62,40 m2, pokoje duże, kuchnia spora, standard podstawowy. Instalacje sprawne. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł159 m² 7 232,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przedwojennej willi z 1938 roku, położonej w prestiżowej, willowej części miasta przy Al. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł110,60 m² 7 685,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestiż I komfort W sercu bolesławca - bezczynszowe mieszkanie W rodzinnej willi! msr Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuję ofertę, która łączy w sobie urok.