dowolna

Mieszkania w nowym bloku Bolesławiec - Oferty sprzedaży lub najmu

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Rynek pierwotny

534 576 zł72,24 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 641 zł48,66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z 2018r. znajdującym się na monitorowanym i ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Oferta dotyczy: lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? msr Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Granicznej w Bolesławcu. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł57,10 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Msr Nieruchomości prezentuje do wynajęcia 3-pokojowy apartament z prywatnym ogrodem, zlokalizowany na parterze. Mieszkanie łączy nowoczesny design z komfortem codziennego życia. To pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł72,40 m² 7 389,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72,40 m z balkonem lub tarasem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 800 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71 m z balkonem lub tarasem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 641 zł48,66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł61,50 m² 10 406,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 61,5m2 położonego w Bolesławcu przy ul. Żołnierzy Wyklętych. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, Aleja Tysiąclecia

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Balkon, klimatyzacja, winda, miejsce w Hali Garażowej, komórka - zobacz film Zobacz Film Do wynajęcia eleganckie, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją, miejsca postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolesławiec,dolnośląskie

1 800 zł80 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Patron Nieruchomości poleca trzypokojowe mieszkanie w Dobrej pod Bolesławcem na wynajem Do dyspozycji Najemcy na I piętrze: przestronny salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł67,45 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Domo.Expert Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 5. piętrze w świeżo oddanym budynku z 2025 roku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

424 860 zł48,49 m² 8 761,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 428 zł72,22 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolesławiec,dolnośląskie

700 zł52 m² 13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w Nowych Jaroszowicach! Wynajem tylko jako całość dla pracowników firm w cenie 700 zł/1 osoba. Minimum 4 osoby. Do dyspozycji Najemców: wyposażona kuchnia, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bolesławiec, nowe mieszkanie 2-pokojowe, miejsce postojowe, wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego 2 pokojowego mieszkania z balkonem w nowym budynku przy ul. Hutniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł46,22 m² 7 767,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Foxhouse oferuje do sprzedaży nowoczesne i gustownie zaaranżowane mieszkania, zlokalizowane w Bolesławcu, przy ulicy Gdańskiej nr 29. Nowoczesne osiedle z mieszkaniami w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 000 zł52,19 m² 8 545,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 394 zł76,81 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł46,22 m² 7 767,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Domo Expert Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, położonych w prestiżowej okolicy Bolesławca. Lokalizacja ta zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł47,83 m² 8 779,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. M38 - funkcjonalne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł61,41 m² 7 651,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Premium: słoneczny apartament z balkonem Twój nowy adres w Bolesławcu! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesność, bezpieczeństwo i prestiżową lokalizację? Mamy dla Ciebie ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,86 m² 51,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec prezentuje ofertę wynajmu nowego, w pełni wyposażonego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 67,86 m , położonego na parterze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

749 000 zł135,11 m² 5 543,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 135 m , funkcjonujący jak połowa domu, z własnym 5-arowym ogródkiem zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł79,98 m² 8 439,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania- apartamentu trzypokojowego z balkonem w centrum Bolesławca. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43,60 m² 61,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położon na parterze budynku przy ul. Sienkiewicza. Lokal jest umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, atutem jest taras oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,83 m² 10 019,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż Lokalizacja: bolesławiec, powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 35,83m2 największe zalety! Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł67,50 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2012 roku, w samym centrum miasta. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,36 m² 11 806,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100,74 m² 7 931,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania! Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m plus użytkowe poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł35,83 m² 10 856,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł46,67 m² 8 568,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 602 zł58,26 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł72,64 m² 9 637 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowego komfortowego, czteropokojowego mieszkania z ogrodem oraz z 2 miejscami parkingowym w Bolesławcu. Umowa na wyłączność!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł48,22 m² 8 917,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Metrohouse z przyjemnością prezentuje nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ulicy Staroszkolnej w Bolesławcu. To inwestycja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł67,45 m² 53,37 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przestronny, komfortowy, klimatyzowany apartament, nowe budownictwo, pierwszy najem, hutnicza, bolesławiec. Wgn Nieruchomości prezentuje na wynajem komfortowy, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 900 zł58,74 m² 8 340,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia parter sześć apartamentów trzypokojowych o powierzchni 58,74 m2 z ogródkami od strony południowej I piętro cztery apartamenty trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 352 zł72,48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy nowo powstałym osiedlu nad Bobrem przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 000 zł48 m² 8 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

`Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.