dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bolesławiec - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

369 000 zł52,50 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym na spokojnym osiedlu przy ul. Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,50 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia w Bolesławcu? Mam dla Ciebie idealną propozycję! msr Nieruchomości prezentuję do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,10 m² 7 049,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w bloku w centrum miasta, przy ulicy Polnej w Bolesławcu. Mieszkanie ciepłe, przytulne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 641 zł48,66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł38,80 m² 8 221,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu mieszkalnego w Bolesławcu przy ul. Łukasiewicza. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w ośmiopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 900 zł52,83 m² 7 891,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem - Inwestycja nowa Polna! Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Poznaj lokal A9 w inwestycji nowa Polna w Bolesławcu. To jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolesławiec,dolnośląskie

700 zł52 m² 13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w Nowych Jaroszowicach! Wynajem tylko jako całość dla pracowników firm w cenie 700 zł/1 osoba. Minimum 4 osoby. Do dyspozycji Najemców: wyposażona kuchnia, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł41,05 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - tylko U nas! Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: bolesławiec , ścisłe centrum Liczba pokoi: 2 Piętro : III Powierzchnia użytkowa: 41,05 m2 największe zalety! Świetna lokalizacja Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł46,22 m² 7 767,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Foxhouse oferuje do sprzedaży nowoczesne i gustownie zaaranżowane mieszkania, zlokalizowane w Bolesławcu, przy ulicy Gdańskiej nr 29. Nowoczesne osiedle z mieszkaniami w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy nowo powstałym osiedlu nad Bobrem przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 750 zł49 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem na ul. Starzyńskiego dla ustabilizowanej pracującej pary na wynajem długoterminowy. Mieszkanie dostępne od 4maja 2026r. Do dyspozycji Najemcy 49 m2 na I piętrze: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Centrum, ul. Grunwaldzka Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37 mkw, położone w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, nowe mieszkanie 2-pokojowe, miejsce postojowe, wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego 2 pokojowego mieszkania z tarasem w nowym budynku przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł46 m² 9 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze budynku przy ul. Chrobrego w jednej z najbardziej praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 000 zł48 m² 8 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

`Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,60 m² 59,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położon na parterze budynku przy ul. Sienkiewicza. Lokal jest umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, atutem jest taras oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgorzelecka

Bolesławiec,dolnośląskie

399 000 zł49,05 m² 8 134,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Zgorzeleckiej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,16 m² 7 182,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie,2 pokoje, balkon, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje Państwu ciepłe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim i balkonem na bezpiecznym 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, centrum, bolesławiec, sprzedaż. Wgn Nieruchomości, zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży, atrakcyjnego mieszkania o pow. 44 mkw. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45,90 m² 52,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu mieszkanie dwupokojowe z balkonem położone w centrum miasta. Szczegóły oferty: lokal mieszkalny o powierzchni 45,90 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,12 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta, rynek, bolesławiec. Wgn Nieruchomości przedstawiam Państwu ofertę najmu, 2 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 000 zł52,19 m² 8 545,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

325 000 zł45,60 m² 7 127,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Od pierwszego właściciela do sprzedania mieszkanie na ul.A.Asnyka w centrum Bolesławca. Położone na 2 piętrze , pow użytkowa 45,60m2. Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł39,53 m² 10 371,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez czynszu! gotowe do wprowadzenia! ogródek + 2 piwnice! msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ofertę nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe po generalnym remoncie, zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 900 zł52,17 m² 7 991,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem - Inwestycja nowa Polna! Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Poznaj lokal A25 w inwestycji nowa Polna w Bolesławcu. To jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bolesławiec,dolnośląskie

290 000 zł50,17 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w centrum Bolesławca. Mieszkanie ma powierzchnię 50,17 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,55 m² 8 848,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w centrum, pow. 52,55 m , Bolesławiec Odkryj swoje wymarzone mieszkanie w sercu Bolesławca! Ta wyjątkowa oferta to przestronne, jasne lokum o powierzchni 52,55.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł80 m² 31,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie W centrum miasta bolesławiec, przy ulicy zgorzeleckiej, do wynajęcia. Wgn Nieruchomości prezentuje do wynajęcia przestronny lokal mieszkalny położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,83 m² 10 019,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż Lokalizacja: bolesławiec, powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 35,83m2 największe zalety! Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesławiec,dolnośląskie

450 000 zł52,55 m² 8 563,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Metrohouse oferuje na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z duszą - 52,55m2, pełne światła i nowoczesności. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w Bolesławcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

424 860 zł48,49 m² 8 761,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Oferta dotyczy: lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 900 zł41,46 m² 8 921,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,50 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Genialna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł35,83 m² 10 856,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 700 zł49,86 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z balkonem w nowoczesnym budynku z windą w Bolesławcu. Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę dostępną w naszym Biurze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni 48 m , położony na 1. piętrze w nowym budynku w atrakcyjnej części Bolesławca. Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 641 zł48,66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bolesławiec, nowe mieszkanie 2-pokojowe, miejsce postojowe, wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego 2 pokojowego mieszkania z balkonem w nowym budynku przy ul. Hutniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

427 514 zł48,22 m² 8 865,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 48,22 m2 Zobacz Film Mieszkania o poszukiwanym metrażu 48,22 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod inwestycję oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

382 030 zł33,22 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe Mieszkanie 33,22 m2, niskie Koszty Utrzymania - zobacz film Zobacz Film Mieszkanie o poszukiwanym metrażu 33,22 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrankiewiczów

Bolesławiec,dolnośląskie

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam.Do sprzedania mieszkanie 45 m, dwupokojowe na drugim piętrze przy ulicy Tyrankiewiczow 10. Mieszkanie posiada balkon od strony podwórka z planem zabaw. Mieszkanie znajduje się w centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij