Serce 0 Ulubione

Kamienice Bolesławiec - Lista ofert sprzedaży i wynajmu kamienic

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

540 000 zł123,18 m² 4 383,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Pół Willi, pięć Pokoi, garaż, ogród, 123 m2 Potencjału Mieszkalnego - zobacz film Zobacz Film Szukasz nieruchomości, która da Ci ogromne możliwości aranżacyjne ? To możliwości dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł280 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Gotowa inwestycja z funkcjonującym najmem w Bolesławcu Na sprzedaż budynek wielorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 280 m , utrzymany w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

6 500 000 zł908,47 m² 7 154,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:219 m²

W ofercie sprzedaży prezentujemy odnowioną kamienicę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną w doskonałej lokalizacji w Bolesławcu przy ul. Komuny Paryskiej. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł436 m² 4 587,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:489 m²

Północ Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu do nabycia nieruchomość, którą stanowi dwupiętrowa kamienica o powierzchni 436 m2 położona na przedmieściu Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł321,08 m² 8 222,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:355 m²

Wyjątkowa kamienica inwestycyjna w ścisłym centrum miasta gotowy biznes z natychmiastowym dochodem. Na sprzedaż atrakcyjna kamienica położona w doskonałej lokalizacji, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł162 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dla osób, które szukają pewnej inwestycji przynoszącej dochód od pierwszego dnia, dla przedsiębiorców chcących rozszerzyć portfel nieruchomości, a także dla tych, którzy cenią solidną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Chopina

Bolesławiec,dolnośląskie

1 880 000 zł216 m² 8 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Biuro Patron Nieruchomości oferuje na sprzedaż III piętrową kamienicę na ul. Chopina w Bolesławcu. Budynek o łącznej powierzchni 215,80m2 mieści w sobie: * lokal użytkowy.