Mieszkanie, ul. Reymonta

Reymonta, Bolesławiec, dolnośląskie

  • 2 700 zł
  • 45,50 m²
  • 59,34 zł/m²

Zdjęcie

Magda Rzewnicka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Reymonta

Reymonta, Bolesławiec, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

2 700 zł

45,50 m²

59,34 zł/m²

Mieszkanie, ul. Reymonta

Zaktualizowane: 12 maja 2026

2 700 zł 45,50 m² 59,34 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 700 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 45,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: MSR Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 238/4929/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia w Bolesławcu?
Mam dla Ciebie idealną propozycję!

MSR Nieruchomości prezentuję do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m², położone na DRUGIM piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Reymonta. (...)

Agent

Magda Rzewnicka

572 344...

572 344 551

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

572 344...

572 344 551

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.