dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Bolesławiec - Sprzedaż i najem

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

549 000 zł110 m² 4 991 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania dwupoziomowego w spokojnej części miasta Bolesławiec. Ta wyjątkowa oferta stanowi kompromis pomiędzy mieszkaniem a domem. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł65 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do wynajęcia mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze w budynku dwukondygnacyjnym przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

310 000 zł49 m² 6 327 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogrzewaniem miejskim na II piętrze przy ul. Starzyńskiego w Bolesławcu. Na lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Kilińskiego w Bolesławcu. Lokal mieszkalny usytuowany na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

229 000 zł24 m² 9 542 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie idealne pod inwestycję, gotowe do zamieszkania. Nieruchomość gruntownie wyremontowana i stylowo urządzona, znajduje się na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

255 000 zł32 m² 7 969 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zakupu kameralnego mieszkania w samym sercu Miasta Ceramiki przy ul. Prusa. Na nieruchomość o powierzchni 32 m2 składa się : - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Pokoju

Bolesławiec,dolnośląskie

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia Typ oferty:apartament do wynajęcia 2 sypialnie Czynsz wynajmu :1 900 zł / miesiąc Dostępne: do uzgodnienia - od 08/2022 Charakterystyka mieszkania:42 m , 1 pokój; stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 100 zł55 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m2 przy ul. Bielskiej w Bolesławcu. Funkcjonalny lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starzyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

310 000 zł50 m² 6 263 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z balkonem, usytuowanego na I piętrze czteropiętrowego bloku z miejskim ogrzewaniem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł68 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia przestronnego mieszkania ustytuowanego na I piętrze w budynku czterokondygnacyjnym, w ściśłym centrum Bolesławca przy ul. Braci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

570 000 zł70 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania deweloperskiego, usytuowanego na I piętrze w budynku wolnostojącego, dwukondygnacyjnego z balkonem, dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

670 000 zł66 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu luksusowego mieszkania usytuowanego na parterze w budynku wolnostojącego, dwukondygnacyjnego z ogrodem, tarasem, dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

670 000 zł70 m² 9 571 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu luksusowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w budynku wolnostojącego, dwukondygnacyjnego z balkonem, dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

290 000 zł50 m² 5 754 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania w ścisłym centrum Bolesławca przy ul. Mickiewicza. Lokal o powierzchni 50,40 m2 składa się z: - aneksu kuchennego - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł48 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajęcia mieszkania dwupokojowego w spokojnej części miasta przy ul. Żeromskiego w Bolesławcu. Proponowana nieruchomość o pow. 48,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania w ścisłym centrum Bolesławca przy ul. Mickiewicza. Lokal o powierzchni 50,40 m2 składa się z: - aneksu kuchennego - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy Wyklętych

Bolesławiec,dolnośląskie

450 000 zł60 m² 7 463 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro patron nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży jasnego i rozkładowego mieszkania na nowo powstałym osiedlu bloków mieszkalnych przy ulicy Żołnierzy Wyklętych w Bolesławcu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Bolesławiec,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 813 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania z ogrzewaniem miejskim przy ul. Parkowej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

330 000 zł49 m² 6 735 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania na parterze, z ogrzewaniem miejskim oraz balkonem. Nieruchomość o powierzchni 49m2 składa się z: - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Polna

Bolesławiec,dolnośląskie

259 000 zł24 m² 10 792 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 650 zł21 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania typu "kawalerka" o powierzchni 21m2. Lokal mieszkalny mimo niewielkich rozmiarów ma bardzo dobrze rozdysponowaną przestrzeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opitza

Bolesławiec,dolnośląskie

310 000 zł83 m² 3 753 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 82,6 m2. Nieruchomość położona jest przy ul. Opitza w Bolesławcu, blisko rynku, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Bielskiej w Bolesławcu. Lokal usytuowany na parterze w budynku dziesięciopiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy, elegancki apartament zlokalizowany w małym kondominium Villa Toscana na obrzeżach miasta. W otoczeniu parku i lasu. Pełna własność, księga wieczysta. Wyposażony. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Bolesławiec,dolnośląskie

285 000 zł53 m² 5 408 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania Z miejskim ogrzewaniem przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Bolesławiec,dolnośląskie

1 550 zł56 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura przedstawiamy jasne i przestronne mieszkanie o pow. 55,60 m2 położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Zygmunta Augusta w Bolesławcu. Do Państwa dyspozycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Bolesławiec,dolnośląskie

2 100 zł49 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania w nowym budynku deweloperskim przy ul. Reymonta w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni 48,90 m2 składa się z : - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

260 000 zł42 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania w Bolesławcu. Dobra okazja również dla osób chcących zainwestować w nieruchomości. Atut to niski koszt utrzymania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kubika

Bolesławiec,dolnośląskie

395 000 zł90 m² 4 369,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Bez pośrednika Funkcjonalne mieszkanie w ścisłym centrum Bolesławca. Rozkładowe trzy pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka. Ekonomiczne własne ogrzewanie centralne. Niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

850 zł67 m² 12,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie umeblowane, w pelni wyposarzoną kuchnią, łazienką i przedpokojem. Ogrzewanie centralne, gazowe. Mieszkanie znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50m2 położone na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji, z pięknym widokiem na okolicę. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. Przestronne, jasne, ciepłe. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

180 000 zł61 m² 2 936,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie zadbane,słoneczne,suche nie wymaga żadnych wkładów finansowych.Kuchnia zabudowana ze sprzętem AGD.Nowa instalacja wodna,nowe okna pcv,Pomalowane niedawno ściany i balkon.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m 2 w poszukiwanej dzielnicy Bolesławca. Pokoje ustawne,kuchnia umeblowana,podłogi- parkiet dębowy i gres w kuchni oraz łazience ,okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

155 000 zł62 m² 2 520,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie w bloku spółdzielcze własnościowe przy ul. Gałczyńskiego w Bolesławcu. 3 pokoje, duży przedpokój, kuchnia, łazienka, oddzielna toaleta, powierzchnia 61,5 m2, rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Bolesławiec,dolnośląskie

98 000 zł34 m² 2 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 34 mkw,położone na pierwszym piętrze w budynku kilkurodzinnym,przy ul.Spokojnej.Do mieszkania przynależy ogródek i piwnica.Wspólny strych. W skład wchodzi: jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Bolesławiec,dolnośląskie

119 000 zł39 m² 3 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna kawalerka z dużym pokojem, dużą kuchnią i łazienką Mieszkanie usytuowane w odnowionym budynku - ocieplona elewacja, przełożony dach i odnowiona klatka schodowa. Nad lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buczka

Bolesławiec,dolnośląskie

149 000 zł44 m² 3 351,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,46 mkw przy ulicy Buczka w Bolesławcu. Położone na trzecim piętrze, blok czteropiętrowy, po termomodernizacji, piwnica, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Bolesławiec,dolnośląskie

60 000 zł20 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, 20 m2, po częściowym remoncie, w centrum miasta przy Rynku nad przychodnią na ulicy 1 Maja. Ogrzewanie - piec kaflowy , wszystkie media doprowadzone, prąd, gaz, okna po.