dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Bolesławiec - Lista ofert

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Mieszkanie, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł71 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń i wygodną lokalizację? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane 4.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł46,10 m² 6 702,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w Bolesławcu. Mieszkanie z komfortowym rozkładem znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,36 m² 11 806,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł69,50 m² 6 258,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domo Expert Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3 pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku w Bolesławcu. Lokal w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Biuro Nieruchomości foxhouse oferuje niezwykle funkcjonale 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

369 000 zł52,50 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym na spokojnym osiedlu przy ul. Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,50 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia w Bolesławcu? Mam dla Ciebie idealną propozycję! msr Nieruchomości prezentuję do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,10 m² 7 049,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w bloku w centrum miasta, przy ulicy Polnej w Bolesławcu. Mieszkanie ciepłe, przytulne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 641 zł48,66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,80 m² 8 221,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu mieszkalnego w Bolesławcu przy ul. Łukasiewicza. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w ośmiopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości New Home przedstawia ofertę najmu jednopokojowego mieszkania, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Bolesława Chrobrego w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł79,98 m² 8 439,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania- apartamentu trzypokojowego z balkonem w centrum Bolesławca. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł41,05 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - tylko U nas! Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: bolesławiec , ścisłe centrum Liczba pokoi: 2 Piętro : III Powierzchnia użytkowa: 41,05 m2 największe zalety! Świetna lokalizacja Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 750 zł49 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem na ul. Starzyńskiego dla ustabilizowanej pracującej pary na wynajem długoterminowy. Mieszkanie dostępne od 4maja 2026r. Do dyspozycji Najemcy 49 m2 na I piętrze: -.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł67,50 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2012 roku, w samym centrum miasta. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

669 000 zł59,70 m² 11 206,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,70 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnej, spokojnej zabudowie z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł46 m² 9 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze budynku przy ul. Chrobrego w jednej z najbardziej praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości "activ" oferuje do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Bolesławcu, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lokal mieszkalny o powierzchni 52 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,60 m² 59,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położon na parterze budynku przy ul. Sienkiewicza. Lokal jest umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, atutem jest taras oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,16 m² 7 182,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie,2 pokoje, balkon, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje Państwu ciepłe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim i balkonem na bezpiecznym 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 352 zł72,48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł62 m² 6 758,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie od pierwszego właściciela z pięknym widokiem. 3 pokoje , duży balkon, kuchnia prostokątna z meblami w zabudowie. Ogrzewanie miejskie.Okna plastikowe w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł61,50 m² 10 406,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 61,5m2 położonego w Bolesławcu przy ul. Żołnierzy Wyklętych. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Bolesławiec,dolnośląskie

525 000 zł55,65 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie, które położone jest na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Cichej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

539 000 zł74,45 m² 7 239,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 74,45 m2 położonego w Bolesławcu przy ul. M. Wańkowicza. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Bolesławiec,dolnośląskie

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45,90 m² 52,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu mieszkanie dwupokojowe z balkonem położone w centrum miasta. Szczegóły oferty: lokal mieszkalny o powierzchni 45,90 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46,56 m² 47,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia jednopokojowe mieszkanie, ogrzewanie miejskie, balkon, bolesławiec. Wgn Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe, przestronne jednopokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 000 zł52,19 m² 8 545,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,70 m² 8 029,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność zaprezentować słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7m , zlokalizowane w poszukiwanej części Bolesławca. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,55 m² 8 848,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w centrum, pow. 52,55 m , Bolesławiec Odkryj swoje wymarzone mieszkanie w sercu Bolesławca! Ta wyjątkowa oferta to przestronne, jasne lokum o powierzchni 52,55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 726 zł71,99 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 394 zł76,81 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

529 500 zł72,50 m² 7 303,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Północ Nieruchomości o/bolesławiec przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72,5 m2 usytuowanego na parterze w atrakcyjnej lokalizacji Bolesławca. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, Rynek

Bolesławiec,dolnośląskie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu przytulnej kawalerki w samym sercu miasta, o powierzchni 28 m2, położonej w Bolesławcu przy ul. Rynek. Mieszkanie usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,83 m² 10 019,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż Lokalizacja: bolesławiec, powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 35,83m2 największe zalety! Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu mieszkanie jednopokojowe położone w budynku z 2011 roku w ścisłym centrum miasta. Szczegóły oferty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

424 860 zł48,49 m² 8 761,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Oferta dotyczy: lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,10 m² 7 180,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Chrobrego w Bolesławcu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,50 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Genialna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł35,83 m² 10 856,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023