dowolna

Mieszkania w kamienicy Bolesławiec - Lista aktualnych ogłoszeń

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Bolesławiec,dolnośląskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo Ładne Mieszkanie, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Proponuję Państwu do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie. Lokal został urządzony z dbałością o komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Bolesławiec,dolnośląskie

538 000 zł74 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na pierwszym piętrze urokliwej, zadbanej kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej w Bolesławcu znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m , które zachwyca przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł105,70 m² 4 257,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokoje kamienica bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje Państwu mieszkanie czteropokojowe na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Żwirki i Wigury

Bolesławiec,dolnośląskie

1 300 zł28,53 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przy ul. Żwirki i Wigury. Lokal znajduje się na drugim piętrze, trzykondygnacyjnego budynku. Ciepłe, środkowe mieszkanie o powierzchni 28,53 m2 składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Centrum, ul. Grunwaldzka Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37 mkw, położone w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Opitza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł57,90 m² 34,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przytulne Mieszkanie na Parterze - zobacz film Zobacz Film Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie ? To mieszkanie o powierzchni 57,9 m na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51,60 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 51,6 m ul. Prusa, centrum Bolesławca, szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania i blisko miejsc aktywnego wypoczynku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł87 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości foxhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie w Bolesławcu przy Alei Tysiąclecia. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26,14 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, kawalerka z ogrodem, do wynajęcia. Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o pow.26,14m2 z dostępem do ogrodu na terenie ogrodzonej posesji, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, klimatyzacja, balkon, miejsce Postojowe - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie w samym sercu miasta Bolesławca przy ulicy Piaskowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Pokoju

Bolesławiec,dolnośląskie

516 000 zł67 m² 7 701,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: bolesławiec ul. Plac Pokoju Pokoje : 3 Powierzchnia użytkowa: 67 m2 Piętro : parter największe zalety! - Mieszkanie po remoncie - Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,90 m² 9 641,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bolesławiec sprzedaż, mieszkanie 1 pokojowe z ogrodzoną altanką, murowaną komórką i miejscem parkingowym. Wgn Nieruchomości Bolesławiec ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł67,71 m² 32,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia, centrum miasta, 3 pokojowe mieszkanie, parter, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 67,71 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesławiec,dolnośląskie

450 000 zł52,55 m² 8 563,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Metrohouse oferuje na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z duszą - 52,55m2, pełne światła i nowoczesności. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w Bolesławcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

435 000 zł52,55 m² 8 277,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Bolesławca! Biuro Nieruchomości New Home zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 52,55m2 zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Armii Krajowej

Bolesławiec,dolnośląskie

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Armii Krajowej w Bolesławcu. Lokalizacja tuż.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,55 m² 8 848,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w centrum, pow. 52,55 m , Bolesławiec Odkryj swoje wymarzone mieszkanie w sercu Bolesławca! Ta wyjątkowa oferta to przestronne, jasne lokum o powierzchni 52,55.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opitza

Bolesławiec,dolnośląskie

559 000 zł77 m² 7 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i bardzo jasne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Opitza w Bolesławcu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, Rynek

Bolesławiec,dolnośląskie

369 000 zł35,40 m² 10 423,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1111

Jesteś gotowy zamieszkać na swoim? Masz duszę artysty? Cenisz sobie klimatyczne widoki i intensywne życie towarzyskie? Mamy dla Ciebie perełkę! Przytulne mieszkanie z widokiem na przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,20 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie dwupokojowe rozkładowe z balkonem położone w ścisłym centrum Bolesławca. Opis mieszkania: lokal mieszkalny o powierzchni 46,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

540 000 zł123,18 m² 4 383,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1943

Pół Willi, pięć Pokoi, garaż, ogród, bezczynszowe 123 m2 Potencjału Mieszkalnego - zobacz film Zobacz Film Szukasz nieruchomości, która da Ci ogromne możliwości aranżacyjne ? To możliwości dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Bolesławiec

389 000 zł44 m² 8 759 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ul. Wróblewskiego w Bolesławcu. Na lokal o powierzchni 44,41 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

445 000 zł49 m² 9 080 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe, sprzedaż, 2 pokoje, centrum Bolesławca. Nieruchomość doskonała dla ciebie lub pod inwestycję. Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

419 000 zł67 m² 6 254 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ulicy Gdańskiej w Bolesławcu. Nieruchomość z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Bolesławiec,dolnośląskie

499 000 zł87 m² 5 726 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Boleslavia Nieruchomości oferuje Państwu niezwykłe mieszkanie, które zachwyca od pierwszego kroku. To przestrzeń dla osób ceniących autentyczność, detale i wnętrza z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpnia '80

Bolesławiec,dolnośląskie

360 000 zł45 m² 7 923 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonałe dla ciebie lub pod inwestycje Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu mieszkanie w ścisłym centrum Bolesławca przy ul. Sierpnia 80. Lokal mieszkalny usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolne Młyny

Bolesławiec,dolnośląskie

549 000 zł62 m² 8 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie po remoncie przy ul. Dolne Młyny. -Salon z otwartą kuchnią 27 m2, - duża widna łazienka z wanną oraz rekuperacją 8 m2. - dwie sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

349 000 zł49 m² 7 181 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* rezerwacja do 25 maja 2026r. Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 48,6 m2 w poszukiwanej lokalizacji w Bolesławcu. Do dyspozycji przyszłego Nabywcy na I piętrze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, piękne, 2-pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie blisko centrum Bolesławca! Jest to pierwszy najem lokalu po generalnym remoncie. Nieruchomość o powierzchni ok 60,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania na poddaszu zabytkowej kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 60 m2 składa się z: - wyposażonej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia jest w pełni umeblowane w kuchni i łazience. Pokoje są częściowo umeblowane. Na podłogach parkiet Okna plastikowe. Świadectwo energetyczne w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł45 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania w centrum miasta przy ul. Wybickiego w Bolesławcu. Proponowany lokal mieszkalny o powierzchni 45 m2 składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 400 zł65 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe i duże, 2-pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie, przy ul. Wybickiego w Bolesławcu! Lokal o powierzchni ok 65 m2 znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 700 zł24 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie gotowe do wynajęcia. Nieruchomość usytuowana w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Prusa w Bolesławcu. Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolesławiec,dolnośląskie

280 000 zł37 m² 7 650,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bolesławca, przy ul. Kutuzowa w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 36,60 m, położony jest na 1 piętrze wyremontowanego budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bolesławca, przy ul. Mickiewicza w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 51,40 m, położony jest na 2 piętrze budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolesławiec,dolnośląskie

470 000 zł51 m² 9 162 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,30 m2 w stylowej kamienicy przy ul. Dolne Młyny w Bolesławcu. Lokal świeżo po kapitalnym remoncie! Wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sierpnia '80

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie w centrum Bolesławca. Lokal po generalnym remoncie. Nieruchomość o powierzchni 38,51 m2 znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bankowa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania typu kawalerka przy ul. Bankowej w Bolesławcu. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w budynku trzypiętrowym. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 700 zł24 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolne Młyny

Bolesławiec,dolnośląskie

475 000 zł51 m² 9 259 zł/m²

 

Piętro:2/2