dowolna

Mieszkania w bloku Bolesławiec - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Bolesławiec,dolnośląskie

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy nowo powstałym osiedlu nad Bobrem przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 276 zł72,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł71 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń i wygodną lokalizację? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane 4.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł46,10 m² 6 702,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w Bolesławcu. Mieszkanie z komfortowym rozkładem znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

689 000 zł58,36 m² 11 806,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Biuro Nieruchomości foxhouse oferuje niezwykle funkcjonale 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

369 000 zł52,50 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym na spokojnym osiedlu przy ul. Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,50 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia w Bolesławcu? Mam dla Ciebie idealną propozycję! msr Nieruchomości prezentuję do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,10 m² 7 049,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w bloku w centrum miasta, przy ulicy Polnej w Bolesławcu. Mieszkanie ciepłe, przytulne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 641 zł48,66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,80 m² 8 221,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu mieszkalnego w Bolesławcu przy ul. Łukasiewicza. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w ośmiopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości New Home przedstawia ofertę najmu jednopokojowego mieszkania, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Bolesława Chrobrego w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł72,40 m² 7 389,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72,40 m z balkonem lub tarasem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, nowe mieszkanie 2-pokojowe, miejsce postojowe, wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego 2 pokojowego mieszkania z tarasem w nowym budynku przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

669 000 zł59,70 m² 11 206,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,70 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnej, spokojnej zabudowie z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości "activ" oferuje do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Bolesławcu, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lokal mieszkalny o powierzchni 52 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 000 zł48 m² 8 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

`Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,60 m² 59,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położon na parterze budynku przy ul. Sienkiewicza. Lokal jest umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, atutem jest taras oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł59 m² 7 694,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje dwa atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,16 m² 7 182,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie,2 pokoje, balkon, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje Państwu ciepłe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim i balkonem na bezpiecznym 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 352 zł72,48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł62 m² 6 758,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie od pierwszego właściciela z pięknym widokiem. 3 pokoje , duży balkon, kuchnia prostokątna z meblami w zabudowie. Ogrzewanie miejskie.Okna plastikowe w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Bolesławiec,dolnośląskie

525 000 zł55,65 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie, które położone jest na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Cichej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

539 000 zł74,45 m² 7 239,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 74,45 m2 położonego w Bolesławcu przy ul. M. Wańkowicza. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Bolesławiec,dolnośląskie

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45,90 m² 52,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu mieszkanie dwupokojowe z balkonem położone w centrum miasta. Szczegóły oferty: lokal mieszkalny o powierzchni 45,90 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46,56 m² 47,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia jednopokojowe mieszkanie, ogrzewanie miejskie, balkon, bolesławiec. Wgn Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe, przestronne jednopokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 000 zł52,19 m² 8 545,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

325 000 zł45,60 m² 7 127,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Od pierwszego właściciela do sprzedania mieszkanie na ul.A.Asnyka w centrum Bolesławca. Położone na 2 piętrze , pow użytkowa 45,60m2. Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,70 m² 8 029,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność zaprezentować słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7m , zlokalizowane w poszukiwanej części Bolesławca. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,45 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Domo.Expert Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 5. piętrze w świeżo oddanym budynku z 2025 roku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bolesławiec,dolnośląskie

290 000 zł50,17 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w centrum Bolesławca. Mieszkanie ma powierzchnię 50,17 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 726 zł71,99 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 394 zł76,81 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

529 500 zł72,50 m² 7 303,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Północ Nieruchomości o/bolesławiec przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72,5 m2 usytuowanego na parterze w atrakcyjnej lokalizacji Bolesławca. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 900 zł64,04 m² 7 962,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. M39 - 4 pokojowe słoneczne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

424 860 zł48,49 m² 8 761,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Oferta dotyczy: lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,10 m² 7 180,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Chrobrego w Bolesławcu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 900 zł41,46 m² 8 921,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,86 m² 49,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe W nowym budownictwie Z tarasem I garażem, bolesławiec, do wynajęcia. Wgn Nieruchomości przedstawia ofertę najmu atrakcyjnego mieszkania 3-pokojowego z tarasem.