dowolna

Mieszkania przy lesie Bolesławiec - Anonse sprzedaży i wynajmu

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z 2018r. znajdującym się na monitorowanym i ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Oferta dotyczy: lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł72,40 m² 7 389,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72,40 m z balkonem lub tarasem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 800 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71 m z balkonem lub tarasem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

670 000 zł78,40 m² 8 545,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania czteropokojowego o powierzchni 78,4m , położonego w centrum miasta Bolesławiec.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł61,50 m² 10 406,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 61,5m2 położonego w Bolesławcu przy ul. Żołnierzy Wyklętych. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, Aleja Tysiąclecia

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Balkon, klimatyzacja, winda, miejsce w Hali Garażowej, komórka - zobacz film Zobacz Film Do wynajęcia eleganckie, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją, miejsca postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

369 000 zł52,50 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym na spokojnym osiedlu przy ul. Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Bolesławiec,dolnośląskie

420 000 zł47,90 m² 8 768,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe, super Lokalizacja, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

420 000 zł47,90 m² 8 768,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni 48 m , położony na 1. piętrze w nowym budynku w atrakcyjnej części Bolesławca. Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

424 860 zł48,49 m² 8 761,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł46,22 m² 7 767,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Foxhouse oferuje do sprzedaży nowoczesne i gustownie zaaranżowane mieszkania, zlokalizowane w Bolesławcu, przy ulicy Gdańskiej nr 29. Nowoczesne osiedle z mieszkaniami w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł87 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości foxhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie w Bolesławcu przy Alei Tysiąclecia. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,50 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Genialna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,86 m² 51,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec prezentuje ofertę wynajmu nowego, w pełni wyposażonego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 67,86 m , położonego na parterze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

749 000 zł135,11 m² 5 543,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 135 m , funkcjonujący jak połowa domu, z własnym 5-arowym ogródkiem zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

435 000 zł52,55 m² 8 277,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Bolesławca! Biuro Nieruchomości New Home zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 52,55m2 zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z kominkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

590 000 zł88 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Niepowtarzalna okazja! Luksusowy apartament pod miastem w rezydencji Villa Toscana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej rezydencji Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

430 000 zł71,20 m² 6 039,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj potencjał 71,20 m ! Wyjątkowa nieruchomość do generalnego remontu! msr Nieruchomość przedstawia doskonałą okazję inwestycyjną w postaci dwupoziomowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,55 m² 8 848,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w centrum, pow. 52,55 m , Bolesławiec Odkryj swoje wymarzone mieszkanie w sercu Bolesławca! Ta wyjątkowa oferta to przestronne, jasne lokum o powierzchni 52,55.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opitza

Bolesławiec,dolnośląskie

559 000 zł77 m² 7 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i bardzo jasne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Opitza w Bolesławcu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Biuro Nieruchomości foxhouse oferuje niezwykle funkcjonale 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy nowo powstałym osiedlu nad Bobrem przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 000 zł48 m² 8 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

`Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł47,90 m² 8 288,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 47,9 m na sprzedaż z miejskim ogrzewaniem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości przedstawia atrakcyjną ofertę ustawnego, trzypokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

453 700 zł58,25 m² 7 788,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 58,25 m2 Zobacz Film : Mieszkania o poszukiwanym metrażu 58,25 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

427 514 zł48,22 m² 8 865,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 48,22 m2 Zobacz Film Mieszkania o poszukiwanym metrażu 48,22 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod inwestycję oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

540 000 zł123,18 m² 4 383,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1943

Pół Willi, pięć Pokoi, garaż, ogród, bezczynszowe 123 m2 Potencjału Mieszkalnego - zobacz film Zobacz Film Szukasz nieruchomości, która da Ci ogromne możliwości aranżacyjne ? To możliwości dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

382 030 zł33,22 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe Mieszkanie 33,22 m2, niskie Koszty Utrzymania - zobacz film Zobacz Film Mieszkanie o poszukiwanym metrażu 33,22 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Bolesławiec

510 000 zł74 m² 6 907,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro metrohouse prezentuje nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w spokojnej części Bolesławca. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bolesławiec

Staszica,Bolesławiec

435 000 zł64 m² 6 850,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bolesławiec 63,5 m 3. piętro balkon Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 3 piętrze w bloku mieszkalnym w Bolesławcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzemieślnicza

Bolesławiec,dolnośląskie

550 000 zł59 m² 9 352,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W marcu I kwietniu cena promocyjna. Do sprzedania apartament w bardzo wysokim standardzie deweloperskim z ogrodem. W centrum miasta. Idealna lokalizacja - ulica Rzemieślnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

480 000 zł56 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Kilińskiego w Bolesławcu. Na lokal mieszkalny o powierzchni 56 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

3 500 zł80 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości przedstawia ofertę lokalu mieszkalnego w budynku wolnostojącym na osiedlu domów jednorodzinnych w Bolesławcu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie typu kawalerka usytuowane przy ul. Kilińskiego w Bolesławcu. Lokal mieszkalny bardzo słoneczny, w pełni wyposażony, o pow. 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabobrze

Śródmieście,Bolesławiec

530 000 zł74 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro metrohouse prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 73,83m2 na piętrze ,lub na parterze o pow. 68 m2 zlokalizowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

499 000 zł56 m² 8 911 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 300 zł27 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Bolesławiec

317 000 zł44 m² 7 171,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Metrohouse poleca mieszkanie w świetnej lokalizacji! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży jasnego, przytulnego mieszkania o powierzchni 39,4m2 - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcinkowskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie dwupokojowe 52 m,jasne ,ciepłe (ocieplone) w Bolesławcu na ul.Marcinkowskiego.Mieszkanie w pełni umeblowane ,składa się z dwóch dużych.