dowolna

Apartamenty Bolesławiec - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

1 999 zł34 m² 58,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Balkon, klimatyzacja, winda, ogrzewanie Podłogowe, miejsce Postojowe w Hali Garażowej - zobacz film Zobacz Film Do wynajęcia eleganckie, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, Aleja Tysiąclecia

Bolesławiec,dolnośląskie

740 000 zł55,38 m² 13 362,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament, ogród, taras, miejsce Postojowe w Garażu, komórka Lokatorska - zobacz film Zobacz Film Wyobraź sobie, że odbierasz klucze, otwierasz drzwi i od razu możesz się wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, bezczynszowe miniapartamenty na Nowoczesnym Osiedlu - zobacz film Zobacz Film Kupujący zwolniony z podatku pcc. Szukasz mieszkania dla Siebie ? Może pod inwestycję ? Najlepiej aby było to.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

899 999 zł110,38 m² 8 153,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy, klimatyzowany Apartament, garaż, ogrzewanie Podłogowe z Systemem Smart zobacz film Zobacz Film Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie przestrzeń domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

775 000 zł81,75 m² 9 480,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament, garaż w Hali Garażowej, dwa Tarasy - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalny apartament o powierzchni 81,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jezierskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

799 000 zł91,47 m² 8 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 91,47 m2, garaż, klimatyzacja - zobacz film Zobacz Film Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy funkcjonalność, styl i wyjątkowy klimat, to 91,47 m perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

495 000 zł66,30 m² 7 466,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowo wybudowane bezczynszowe mieszkania 3 pokojowe w Łaziskach k/bolesławca. Szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni 66,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

720 000 zł71,20 m² 10 112,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 71,20 m2 położonego w Bolesławcu przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

534 735 zł71,95 m² 7 432,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 71,95 m2 Zobacz Film Mieszkania o poszukiwanym metrażu 71,95 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod inwestycję oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 700 zł49,86 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z balkonem w nowoczesnym budynku z windą w Bolesławcu. Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę dostępną w naszym Biurze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł66,50 m² 7 443,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowo wybudowane bezczynszowe mieszkania 3 pokojowe w Łaziskach k/bolesławca. Mieszkania na piętrze I na parterze gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł61,50 m² 10 406,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 61,5m2 położonego w Bolesławcu przy ul. Żołnierzy Wyklętych. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, Aleja Tysiąclecia

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Balkon, klimatyzacja, winda, miejsce w Hali Garażowej, komórka - zobacz film Zobacz Film Do wynajęcia eleganckie, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją, miejsca postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

879 000 zł74 m² 11 878,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Bolesławiec ul. H. Sienkiewicza Powierzchnia użytkowa: 74 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter największe zalety! Centrum Miasta Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł79,98 m² 8 439,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania- apartamentu trzypokojowego z balkonem w centrum Bolesławca. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,83 m² 10 019,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż Lokalizacja: bolesławiec, powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 35,83m2 największe zalety! Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł35,83 m² 10 856,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z kominkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

590 000 zł88 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Niepowtarzalna okazja! Luksusowy apartament pod miastem w rezydencji Villa Toscana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej rezydencji Villa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,60 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,6 m, położone na III piętrze nowego budynku przy ul. Hutniczej w Bolesławcu. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

453 700 zł58,25 m² 7 788,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 58,25 m2 Zobacz Film : Mieszkania o poszukiwanym metrażu 58,25 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

427 514 zł48,22 m² 8 865,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 48,22 m2 Zobacz Film Mieszkania o poszukiwanym metrażu 48,22 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod inwestycję oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

382 030 zł33,22 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe Mieszkanie 33,22 m2, niskie Koszty Utrzymania - zobacz film Zobacz Film Mieszkanie o poszukiwanym metrażu 33,22 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod.

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł47 m² 54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, łącząc estetykę nowoczesnego wnętrza z praktycznymi rozwiązaniami. To świetna opcja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bolesławiec

509 000 zł47 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie, którego największą zaletą jest lokalizacja w jednej z najbardziej atrakcyjnej części miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karskiego

Śródmieście,Bolesławiec

2 300 zł37 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na II piętrze ( z windą), na nowym osiedlu w Bolesławcu. Nieruchomość cechują niezwykle luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesławiec,dolnośląskie

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* rezerwacja do piątku 23 stycznia. Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (2004r) dla ustabilizowanej pracującej pary na wynajem długoterminowy. Do dyspozycji Najemcy na I piętrze: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Śródmieście,Bolesławiec

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu Premium usytuowane w nowym budynku deweloperskim przy ulicy Powstańców Warszawy. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Śródmieście,Bolesławiec

2 300 zł46 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia komfortowego mieszkania dwupokojowego przy ul. Lubańskiej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni 46,50 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ul. Wańkowicza w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni 54 m2 składa się z: - otwartej kuchni z meblami pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hutnicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone miezkanie o powierzchni 46 m2, usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Hutniczej w Bolesławcu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku deweloperskim przy ul. Lubańskiej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny usytuowany został na I piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe mieszkanie z dedykowanym miejscem postojowym za szlabanem przy ulicy Staroszkolnej w Bolesławcu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żołnierzy Wyklętych

Bolesławiec,dolnośląskie

825 000 zł100 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w Bolesławcu przy ulicy Żołnierzy Wyklętych, na zamkniętym osiedlu. Oddane do użytku w 2018roku. Na pierwszym poziomie dwa pokoje, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

655 000 zł103 m² 6 359,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze, dwufunkcyjny piec gazowy, 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, rolety zewnętrzne, sprzęt agd, 4 balkony francuskie, okna wychodzą na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł62 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Boleslavia Nieruchomości prezentuje ofertę wynajęcia nowego mieszkania wraz z miejscem postojowym W garażu podziemnym. Nowy budynek usytuowany przy ul. 1000-lecia w Bolesławcu. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł46 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia komfortowego mieszkania dwupokojowego przy ul. Lubańskiej w Bolesławcu. Rezerwacja Lokal mieszkalny o powierzchni 46,50 m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

927 000 zł93 m² 9 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 93m2 przy ulicy Sienkiewicza,osiedle koło ul.Śluzowej,bardzo dobra lokalizacja,wszędzie blisko i wszystko pod ręką Apartament bardzo duży, z możliwościami, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku deweloperskim przy ul. Lubańskiej w Bolesławcu. Duży balkon Lokal mieszkalny usytuowany został na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bolslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania dwupoziomowego przy ul. Wańkowicza w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 55 m2 składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

2 450 zł51 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ulicy Staroszkolnej w Bolesławcu. Dostępne od zaraz.