dowolna

Lokale użytkowe wyremontowane Bolesławiec - Oferty sprzedaży i najmu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

60 zł/m²77 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

112 zł/m²80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super lokal na parterze Galerii Handlowej. Do wynajęcia wolne lokale w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Cieszkowskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 000 zł3 124 m² 704,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość usługowa, możliwość zagospodarowania działki pod inne niż obecna usługi. Najlepsza gospoda w Regionie Bolesławieckim na sprzedaż opałkowa chata bolesławiec Opałkowa Chata to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

44 zł/m²77 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

42 zł/m²29 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wolne lokale w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Grunwaldzka

Bolesławiec,dolnośląskie

53 zł/m²19 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale na wynajem w budynku przy ul. Grunwaldzkiej - wysoki standard wykończenia! Metraże: od 19 m2- 42 m2 Jest możliwość łączenia kilku lokali w jeden. Ceny: od 1000 zł netto + prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Grunwaldzka

Bolesławiec,dolnośląskie

56 zł/m²23 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem na parterze w budynku przy ul. Grunwaldzkiej - wysoki standard wykończenia! Wejście do lokalu z przestronnego holu. Pomieszczenie oknem i umywalką wynajmowane razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

31 zł/m²70 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia elegancki lokal usługowy. Dotychczas mieścił się tu gabinet lekarski. Lokal może być z powodzeniem wykorzystany na gabinet Beauty - kilka pomieszczeń zapewnia odpowiednią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

51 zł/m²217 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

28 zł/m²18 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

lokal położony na I piętrze w centrum miasta ogrzewanie gazowe Oczekiwany czynsz najmu: 500 zł/miesiąc Opłaty dodatkowe: gaz, prąd i woda. Kaucja: 500 zł Szczegółowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

43,33 zł/m²180 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dostępny od 01.02.2022 Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym centrum miasta na ul. Asnyka 18. W skład lokalu wchodzi 130m powierzchni użytkowej oraz 50 m powierzchni socjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Bolesławiec,dolnośląskie

42 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 60 m2 w Centrum Bolesławca. Lokal znajduje się w pobliżu Rynku na ul. Mickiewicza - doskonała lokalizacja. Obecnie prowadzona jest tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

31 zł/m²240 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mediator Nieruchomości. Duży lokal użytkowy - do wynajęcia od zaraz. W lokalu wydzielone zostały pomieszczenia magazynowe i socjalne. Duże przeszklone drzwi przesuwne, otwierane automatycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

60 zł/m²276 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

790 000 zł1 600 m² 494 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaz duży kompleks budynków o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym. Nieruchomość pod każdy typ działalności gospodarczej. Idealna pod inwestycję na wynajem, pokoje pracownicze itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

12 500 zł9 m² 1 389 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży pawilonu/kiosku handlowo -usługowego firmy metal plast w dogodnej lokalizacji Bolesławca,przy ulicy gen. F. Kleeberga. Powierzchnia użytkowa wynosi 9 m2. Pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zgorzelecka

Bolesławiec,dolnośląskie

41 zł/m²85 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 85 m2 przy ul. Zgorzeleckiej w Bolesławcu. Nieruchomość położona jest w ciągu handlowym w ścisłym centrum Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

199 000 zł66 m² 3 015 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 66 m2 składający się z dwóch pomieszczeń usługowych oraz pomieszczenia socjalnego. Główne atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kleeberga

Bolesławiec,dolnośląskie

44 zł/m²9 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy do wynajęcia wolonostojący kiosk handlowo-usługowy o powierzchni 9 m2. Kiosk usytuowany w dogodnej lokalizacji przy ul. Kleeberga w Bolesławcu. Kiosk posiada zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mazowiecka

Bolesławiec,dolnośląskie

39,13 zł/m²115 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o pow.115 mkw usytuowany w centrum miasta, na parterze kamienicy przy ul. Mazowieckiej. W obrębie ulic Łokietka i Górne Młyny, przy głównej ul. o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Grunwaldzka

Bolesławiec,dolnośląskie

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w centrum. Tuż przy nowo powstałym Centrum Handlowym, urzędzie Gminy, bazarze. Do wynajęcia komfortowy lokal o wysokim standardzie, położony w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Tysiąclecia

Bolesławiec,dolnośląskie

14 zł/m²96 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 96 m2. Całkowicie nowy nigdy nie używany. Atrakcyjna lokalizacja w ruchliwej części Bolesławca, skrzyżowanie ulic Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zgorzelecka

Bolesławiec,dolnośląskie

49,09 zł/m²55 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadam do wynajęcia pomieszczenie usługowo -handlowe-biurowe z dużymi witrynami wystawowymi w super lokalizacji(główny deptak do dworca pks,duże natężenie pieszych,przed lokalem znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Zgorzelecka

Bolesławiec,dolnośląskie

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nieruchomość położona w centrum miasta przy głównej ulic miasta, w okolicy o dużym natężeniu pieszych,w bliskim sąsiedztwie pks. Lokal z osobnym wejściem oraz z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zgorzelecka

Bolesławiec,dolnośląskie

55 zł/m²78 m² 4 290 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

lokal w centrum miasta-przy jednym z głownych deptaków prowadzących do rynku od 2 dworców autobusowych(miejski i prywatny) naprzeciw planowanego cetrum handlowego, już w obecjej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy (handlowo-usługowy) o pow. 50m2, parter, główny pasaż miasta, duża witryna, wszystkie media, zaplecze, wc, f-ra vat, ul. Prusa 24/25 Bolesławiec.