dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Bolesławiec - Oferty wynajmu lokali użytkowych

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Lokal użytkowy, ul. Daszyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

59,10 zł/m²33,84 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 33,84 m , usytuowany na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy poszukiwanej i prestiżowej ulicy Daszyńskiego. Prestiżowe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

139,75 zł/m²85,87 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Od 1 maja, lokal po sklepie mięsnym, tuż przy kawiarnio-piekarni. Z dodatkowym wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

29,91 zł/m²585 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości New Home prezentuje ofertę wynajmu wyjątkowo przestronnej i wszechstronnej powierzchni handlowo-usługowej, położonej w znakomitej lokalizacji Bolesławca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²124 m² 1 488 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Hala do wynajęcia, bolesławiec. Do wynajęcia hala usługowa o powierzchni 124 mkw w Bolesławcu przy ulicy Kościuszki. Hala znajduje się w dobrej lokalizacji, w pobliżu głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

12 €/m²360 m² 4 320 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Wynajem Nowoczesnej Hali Logistyczno-Magazynowej z Biurowcami! Wszechstronna przestrzeń w strategicznej lokalizacji - idealna dla Twojego biznesu! Uniwersalne zastosowanie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Grunwaldzka

Bolesławiec,dolnośląskie

33,33 zł/m²15 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Garaż w Centrum Bolesławca - zobacz film Zobacz Film Dlaczego ten garaż to złoto ? Miejsca postojowe znikają a ja mam coś czego wszyscy szukają. Proponuję Państwu garaż przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bolesławiec,dolnośląskie

35,29 zł/m²85 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o powierzchni 85 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Mickiewicza. Suterena znajduje się w centrum Bolesławca, w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Mickiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

35,29 zł/m²85 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Domo.Expert oferuje do wynajmu lokal usługowo-handlowy, w kompleksie handlowo-biurowym przy ulicy Mickiewicza w Bolesławcu. Informacje podstawowe Powierzchnia użytkowa - 85 m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

17,66 zł/m²283,10 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży Lokal Handlowo - Usługowy - zobacz film Zobacz Film Parter, niezależne wejście, idealny pod biznes. Jeśli szukasz przestrzeni, która realnie pracuje na Twój biznes, właśnie ją znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

35,11 zł/m²71,20 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu halę wraz z pomieszczeniem socjalnym o powierzchni całkowitej 71,2 m2 i placem manewrowym w Bolesławcu. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

123,08 zł/m²13 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia, bolesławiec. Wgn Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 13 m2 w ścisłym centrum miasta. Lokal doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy, wysoki parter, ul mickiewicza, bolesławiec. Wgn nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Bolesławiec,dolnośląskie

10 €/m²179 m² 1 790 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne Powierzchnie Biurowe - zobacz film Pełna Dokumentacja Dostępna u Nas w Biurze. Zobacz Film Szukasz biura do wynajęcia ? Zależy Ci aby znajdowało się w prestiżowym miejscu ?.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli rozwijasz swój biznes w sposób przemyślany i masz świadomość, że odpowiednia lokalizacja potrafi realnie przełożyć się na wyniki - ta oferta została stworzona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

65,71 zł/m²70 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy położony w Bolesławcu, w samym centrum miasta. Opis lokalu: lokal o powierzchni 70 m2 znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

57,72 zł/m²16,46 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal usługowy W centrum miasta, bolesławiec. Wgn Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego przy ulicy Zgorzeleckiej w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²143 m² 1 716 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Hala do wynajęcia, bolesławiec. Do wynajęcia hala usługowa o powierzchni 143 mkw oraz plac przed hala w Bolesławcu przy ulicy Kościuszki. Hala znajduje się w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale do wynajęcia prestiżowa nowa inwestycja w sercu Bolesławca Wyjątkowa oferta nowoczesnych lokali usługowo-handlowych w nowo powstającej inwestycji, zlokalizowanej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

22,22 zł/m²180 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaże w bryle budynku

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy O powierzchni 180 M2, kondygnacja -1, bolesławiec. Wgn nieruchomości Bolesławiec poleca do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

71,05 zł/m²38 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca dla swojego biznesu, które zapewni Ci stały dopływ klientów bez wydawania fortuny na marketing? msr Nieruchomości prezentuje funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

26,09 zł/m²115 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży Lokal Handlowo-Usługowy 115 m2 - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu duży lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 115 m2 usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Daszyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

59,10 zł/m²33,84 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz prestiżowego adresu dla swojej działalności w Bolesławcu? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Reprezentacyjna przestrzeń w sercu miasta doskonała lokalizacja dla Twojej firmy! msr.

Szczegóły ogłoszenia

23,08 zł/m²260 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal handlowo-usługowy Z potencjałem, do wynajęcia, powierzchnia 260 M2, parter, bolesławiec. Wgn nieruchomości Bolesławiec poleca do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

47,39 zł/m²42,20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²11 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia małe pomieszczenie na parterze przy ul. Dolne Młyny w Bolesławcu. Pomieszczenie widne, z łazienką, ogrzewanie centralne. Przed lokalem miejsca parkingowe. Kontakt wyłacznie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dolne Młyny

Bolesławiec,dolnośląskie

33,78 zł/m²74 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w Bolesławcu przy ul. Dolne Młyny. Położone na pietrze budynku z dużą ilościa miejsc parkingowych. Powierzchnie do wyboru : 74 m2 ( z możliwościa.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²100 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokale usługowo - Handlowe do wynajęcia, centrum, bolesławiec. Wgn nieruchomości, zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnych lokali usługowo-handlowych, zlokalizowanych na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

24,59 zł/m²61 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy położony w Bolesławcu, blisko centrum miasta. Opis lokalu: lokal o powierzchni 61 m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²19 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

DO wynajęcia lokal biurowy O powierzchni 19 M2, bolesławiec. Wgn nieruchomości Bolesławiec poleca do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość o charakterze biurowym, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

86,62 zł/m²91,20 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony na parterze kamienicy, w ścisłym centrum Bolesławca w ciągu lokali handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Kościuszki

Bolesławiec,dolnośląskie

4,20 €/m²750 m² 3 150 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do Wynajęcia Powierzchnie / Hale Logistyczne, magazynowe o Profilu Magazynowo - Produkcyjnym Pełna Dokumentacja Dostępna u Nas w Biurze. Zobacz film : Z wielką przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

139,75 zł/m²86 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

139,75 zł/m²86 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy