dowolna

Domy z pustaka Bolesławiec - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

769 000 zł192,45 m² 3 995,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkową ofertę domu wolnostojącego posadowionego na 10ar działce w Łące w bliskiej odległości 3 km od Bolesławca. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł126,40 m² 6 162,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 126 m , z garażem, piwnicą i strychem, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł219,60 m² 4 462,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny z dużym wolnostojącym garażem na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Bolesławcu. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł155 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w Bolesławcu, położony w atrakcyjnej okolicy, na popularnym osiedlu, w pobliżu terenów zielonych. Oferowany do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł180 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Bolesławcu na Osiedlu Kwiatowym ulica Świerkowa. Dom jednorodzinny, wzniesiony na początku lat '90,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł148 m² 5 398,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Odkryj wyjątkową ofertę od Twój Dom Nieruchomości - przestronny, wolnostojący dom położony w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej okolicy, zapewnia komfort, przestrzeń i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140m2, całkowicie podpiwniczony z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł115,60 m² 5 700,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w malowniczym Bolesławcu Szczegóły nieruchomości: powierzchnia domu: 115,6 m Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:244 m²

Posiadamy w sprzedaży nieruchomość w Bolesławcu gmina Bolesławiec, pow. wieruszowski. Piętrowy, podpiwniczony dom o powierzchni całkowitej aż 340 mk, użytkowej 240 mi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Bolesławiec,łódzkie

289 000 zł113 m² 2 557,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Nasz team prezentuje na sprzedaż wolnostojący budynek jednorodzinny położony w miejscowości Bolesławiec w powiecie wieruszowskim. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 1305mk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Przylesie,Bolesławiec

1 300 000 zł234 m² 5 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Wyjątkowa nieruchomość - gratka dla inwestora! Zapraszamy do zapoznania się ze sprzedażą willi podzielonej na cztery indywidualne mieszkania, usytuowanej w Bolesławcu na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

580 000 zł165 m² 3 515 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:87 m²

Atrakcyjna nieruchomość przy ulicy różanej W bolesławcu. Zachęcamy Państwa do odwiedzenie na żywo domu w zabudowie szeregowej posadowionego na nieuciążliwej i praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Bolesławiec,dolnośląskie

799 000 zł146 m² 5 465 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny W bolesławcu przy ulicy kopernika Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu przestronny dom położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konradowska

Bolesławiec,dolnośląskie

530 000 zł64 m² 8 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli szukasz kameralnego domu - ta oferta jest dla ciebie! Miło nam przedstawić Państwu ,tzw. mały, biały domek" będącym kompromisem pomiędzy domem jednorodzinnym a wygodnym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

630 000 zł165 m² 3 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:87 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bohaterów Getta

Śródmieście,Bolesławiec

800 000 zł282 m² 2 841,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż: dom - bliźniak w Bolesławcu | Gotowiec inwestycyjny | Kwatery pracownicze | 45 miejsc Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, przystosowany do prowadzenia najmu długoterminowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

799 000 zł147 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Duży, wolnostojący dom jednorodzinny W bolesławcu Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu przestronny dom położony w spokojnej okolicy z doskonałym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bolesławiec,dolnośląskie

675 000 zł97 m² 6 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanego w malowniczej lokalizacji tuż przy granicy miasta Bolesławiec! Inwestycja składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Topolowa

Bolesławiec,dolnośląskie

4 700 zł110 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom podzielony na dwa indywidualne mieszkania w spokojnej części Bolesławca. Możliwość korzystania jednocześnie z całego budynku lub dwóch mieszkań indywidualnie dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

730 000 zł80 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej położony w Kruszynie przy Bolesławcu. Szczegóły oferty: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kresów II RP

Bolesławiec,dolnośląskie

899 000 zł98 m² 9 173,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bliźniak w Bolesławcu na sprzedaż! Bezczynszowy dom położony w atrakcyjnej lokalizacji pozwalającej na szybki dostęp do centrum miasta. Do dyspozycji Nabywcy: otwarta kuchnia ze słoneczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

839 000 zł241 m² 3 481,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom wolnostojący , pow. Użytkowa 197 M2, 5 pokoi, 3 balkony, ogród, taras, garaż dwustanowiskowy Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 397 m2, zabudowana budynkiem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerwonych Maków

Bolesławiec,dolnośląskie

890 000 zł260 m² 3 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:734 m²

Dom wolnostojący, gabinet, własna działalność, inwestycja, bolesławiec. Boleslavia Nieruchomość pragnie przedstawić Państwu komfortową nieruchomość, która idealnie przygotowana jest nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

869 000 zł208 m² 4 178 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:606 m²

Dom w którym chcesz zamieszkać Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z wyjątkowa ofertą domu wolnostojącego, wybudowanego na działce o powierzchni 606mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

860 000 zł210 m² 4 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Boleslavia Nieruchomość oferuje Państwu wyjątkowy dom, podzielony na oddzielne mieszkania, każde z indywidualnym wejściem. Budynek wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 395 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

777 000 zł200 m² 3 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na , Osiedlu Kwiatowym " w Bolesławcu. Nieruchomość posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na Osiedlu Kwiatowym w Bolesławcu. Nieruchomość posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konradowska

Bolesławiec,dolnośląskie

750 000 zł228 m² 3 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:564 m²

Dom w Bolesławcu - gotowy do zamieszkania. Dom jest duży, całkowita powierzchnia wynosi 228,40 m2, w tym: parter - pokój 30,26 M2 - kuchnia 15,37 m2 (!) - spiżarnia 1,08 m2 - łazienka 6,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Bolesławiec,dolnośląskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Witam, na sprzedaż dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym na osiedlu domków jednorodzinnych , blisko centrum (7 minut piechotą ). W pobliżu sklep , przedszkole , targowisko, las. - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

650 000 zł155 m² 4 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania urokliwa nieruchomość położona we wsi Golnice zaledwie 15 min od centrum miasta Bolesławiec. Dom to 155 m2 powierzchni. Posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce 900 m2 Dom nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

416 000 zł128 m² 3 239 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Cena do negocjacji! Piętro domu położonego na Osiedlu Kwiatowym przy bardzo ładnej, malowniczej ulicy. Duże piękne okna (drewniane, firmy "urzędowski") z roletami zewnętrznymi, sterowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

405 000 zł230 m² 1 761,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Witam ,do sprzedania dom jednorodzinny projektu "dom w złoci " lustrzane odbicie projektu Archon , nawet do 5 pokoi , 2 łazienki , garaż w bryle budynku pralnia , garderoba ,kotłownia. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerwonych Maków

Bolesławiec,dolnośląskie

220 000 zł205 m² 1 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:614 m²

Atrakcyjnie położony dom na osiedlu kwiatowym. Wymaga niedużego wkładu. Do wykończenia głównie instalacja wodna oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

388 000 zł157 m² 2 471,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję Państwu atrakcyjny, usytuowany w malowniczej miejscowości Dobra, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 157 m2, posadowiony na działce o powierzchni 500m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Narcyzów

Bolesławiec,dolnośląskie

299 000 zł195 m² 1 531,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), położony na obrzeżach Osiedla Kwiatowego, z bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek z początku lat '90, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Bolesławiec,dolnośląskie

295 000 zł165 m² 1 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom jednorodzinny położony przy ul. Lipowej - bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, liceum, służba zdrowia, sklepy i przystanek autobusowy. Bardzo cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokrotek

Bolesławiec,dolnośląskie

450 000 zł219 m² 2 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Witam Państwa, przedstawiam bardzo ładny, z doskonałym rozkładem pomieszczeń dom w Bolesławcu na Osiedlu Kwiatowym o powierzchni całkowitej 219 m2, powierzchnia użytkowa 142,8 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Staszica

Bolesławiec,dolnośląskie

375 000 zł163 m² 2 300,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:911 m²

Nieruchomość położona przy skrzyżowaniu ulic Staszica i Orzeszkowej, na ładnej, prostokątnej, całkowicie ogrodzonej działce. Dom wolno stojący, częściowo podpiwniczony, po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

320 000 zł196 m² 1 641,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Nieruchomość położona w spokojnym zakątku Osiedla Kwiatowego. Budynek z roku dwutysięcznego, w zabudowie szeregowej, całkowicie podpiwniczony. Segment środkowy, ocieplony, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Bolesławiec,dolnośląskie

375 000 zł190 m² 1 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym przy ulicy Leśnej w Bolesławcu wybudowany na bazie projektu Bella.Dodatkowo dom jest ocieplony styropianem o grubości 15cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

330 000 zł219 m² 1 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom położony w zacisznym zakątku Osiedla Kwiatowego, na ustawnej, sąsiadującej z terenem otwartym, działce. Budynek z końca lat '90, jednorodzinny, wolno stojący. Wnętrze rozkładowe,.