Dom Bolesławiec

Bolesławiec, dolnośląskie

  • 3 200 000 zł
  • 280 m²
  • 11 428,57 zł/m²

Zdjęcie

Adrian Matjas

Skontaktuj się

Dom Bolesławiec

Bolesławiec, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

3 200 000 zł

280 m²

11 428,57 zł/m²

Dom Bolesławiec

Zaktualizowane: 14 maja 2026

3 200 000 zł 280 m² 11 428,57 zł/m²

Rodzaj domu:
kamienica
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
1 030 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2019

Rodzaj domu:

kamienica

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

1 030 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2019

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 200 000 zł (11 428,57 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 280 m², 6 pokoi (6 sypialni), 6 łazienek; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 2019
  •   technika budowy: mieszana; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 1 030 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  •   Internet
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (9 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Tecnocasa Wrocław, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: WRMN1/0272

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Gotowa inwestycja z funkcjonującym najmem w Bolesławcu

Na sprzedaż budynek wielorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 280 m², utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej okolicy, zapewniającej komfort najemcom. (...)

Agent

Adrian Matjas

733 240...

733 240 623

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.