dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bolesławiec

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

630 000 zł110 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli oczekujesz czegoś więcej - ta oferta jest dla ciebie! Zapraszamy do zakupu mieszkania dwupoziomowego, znajdującego się w budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Różanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolesławiec,dolnośląskie

280 000 zł37 m² 7 650,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bolesławca, przy ul. Kutuzowa w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 36,60 m, położony jest na 1 piętrze wyremontowanego budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

630 000 zł165 m² 3 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:87 m²

Atrakcyjna nieruchomość przy ulicy różanej W bolesławcu. Zachęcamy Państwa do odwiedzenie na żywo domu w zabudowie szeregowej posadowionego na nieuciążliwej i praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Aleja Tysiąclecia

Śródmieście,Bolesławiec

990 000 zł915 m² 1 081,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz terenu z możliwością zabudowy budynkiem biurowym do 7- kondygnacji z dobrym dojazdem do autostrady A4? Lokalizacja Bolesławiec Śląski, 300m od obwodnicy miasta, 8km od wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal do wynajęcia Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze i jedyna Galeria Handlowa w tym mieście o najwyższym europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

390 000 zł58 m² 6 747 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego, przestronnego i rozkładowego mieszkania o powierzchni 57,80 m2, przy al. Wojska Polskiego 6 w Bolesławcu. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Daszyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

60,29 zł/m²34 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe Biuro w Sercu Bolesławca Po Generalnym Remoncie | II Piętro | Klimatyczna Kamienica Oferuję na wynajem wyjątkową przestrzeń biurową zlokalizowaną w ścisłym centrum Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Śródmieście,Bolesławiec

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Metrohouse ma przyjemność zaprezentowania 2 - pokojowego mieszkania na sprzedaż w Bolesławcu na ulicy Łukasiewicza. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Bolesławiec,dolnośląskie

3 600 zł85 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, piękne 4- pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie! Do wynajęcia pięknie wykończone mieszkanie po kapitalnym remoncie w Bolesławcu. Lokal o powierzchni ok. 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie typu kawalerka usytuowane przy ul. Kilińskiego w Bolesławcu. Lokal mieszkalny bardzo słoneczny, w pełni wyposażony, o pow. 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w centrum Bolesławca. Mieszkanie na trzecim piętrze z piwnicą i miejscem parkingowym. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Ceramiczna

Bolesławiec,dolnośląskie

899 000 zł245 m² 3 669,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Na sprzedaż dochodowy, w pełni wyposażony budynek mieszkalno-pracowniczy w Bolesławicach (26 miejsc noclegowych, pompa ciepła) Przedmiotem sprzedaży jest budynek w Bolesławicach, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wesoła

Bolesławiec,dolnośląskie

390 000 zł89 m² 4 382,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Po informacje proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bohaterów Getta

Śródmieście,Bolesławiec

800 000 zł282 m² 2 841,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż: dom - bliźniak w Bolesławcu | Gotowiec inwestycyjny | Kwatery pracownicze | 45 miejsc Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, przystosowany do prowadzenia najmu długoterminowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stolarska

Bolesławiec,dolnośląskie

35,93 zł/m²167 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjny lokal do wynajęcia w Bolesławcu 201 m Do wynajęcia przestronny i wyremontowany lokal o łącznej powierzchni 201.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i ogrzewaniem miejskim w centrum Bolesławca. Mieszkanie przeszło rok temu generalny remont, posiada duży salon z balkonem, przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

5 900 000 €8 107 m² 727,77 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks budynków magazynowych na sprzedaż zlokalizowany w zachodniej części Polski, na granicy z Niemcami i Czechami, w strategicznym miejscu. Nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabobrze

Śródmieście,Bolesławiec

530 000 zł74 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro metrohouse prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 73,83m2 na piętrze ,lub na parterze o pow. 68 m2 zlokalizowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawy

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w nowym budownictwie z 2023 r, 2 pokojowe na ul. Powstańców Warszawy. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym (w cenie), duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Staszica,Bolesławiec

520 000 zł61 m² 8 482,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie z balkonem i wygodnym ogrzewaniem miejskim o powierzchni 61,30 m2, 3 pokojowe: - kuchnia oddzielna z meblami na wymiar, i oknem. - przestrony salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielska

Śródmieście,Bolesławiec

1 700 zł37 m² 46 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m, położone na siódmym piętrze budynku z windą przy ul. Bielskiej w Bolesławcu. Lokal jest środkowy, ciepły i jasny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bolesławca, przy ul. Mickiewicza w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 51,40 m, położony jest na 2 piętrze budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy