dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bolesławiec

369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

369 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł119 m² 6 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Czteropokojowe, bezczynszowe + Miejsce Postojowe - zobacz film Zobacz Film Szukasz przestronnego, komfortowego i ekonomicznego mieszkania ? To bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 119 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jezierskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

799 000 zł91,47 m² 8 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 91,47 m2, garaż, klimatyzacja - zobacz film Zobacz Film Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy funkcjonalność, styl i wyjątkowy klimat, to 91,47 m perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 499 999 zł163,50 m² 9 174,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Wyjątkowy, wolnostojący Dom z Dwustanowiskowym Garażem zobacz film Zobacz Film Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Ten dom jest jednym z nich. Na sprzedaż proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

420 000 zł47,90 m² 8 768,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe, super Lokalizacja, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Bolesławiec,dolnośląskie

420 000 zł47,90 m² 8 768,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

1 999 zł34 m² 58,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Balkon, klimatyzacja, winda, ogrzewanie Podłogowe, miejsce Postojowe w Hali Garażowej - zobacz film Zobacz Film Do wynajęcia eleganckie, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 000 zł153 m² 9 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:822 m²

Biuro Metrohouse ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 153 m , wybudowany w technologii szkieletowej (styl kanadyjski).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe 63.5 m z balkonem na wysokim parterze, dodatkowo piwnica. Ogrzewanie(bez podzielników )jak i ciepła woda z sieci miejskiej. W bloku i mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

530 000 zł72,22 m² 7 338,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2026r. przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

440 000 zł62,73 m² 7 014,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Duże, trzypokojowe, super Lokalizacja, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bolesławiec,dolnośląskie

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój Dom Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę wynajęcia mieszkania w samym rynku miasta Bolesławiec. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w zabytkowej, odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze bloku w poszukiwanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł74 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Północ Nieruchomości o/bolesławiec przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 74 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w centrum Bolesławca. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tyrankiewiczów

Bolesławiec,dolnośląskie

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe 3pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2019r. przy ul. Tyrankiewiczów w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł10 163 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt inwestycyjny 10 163 m2 zobacz film Zobacz Film Działka nr 56, obręb 6, mpzp : H.1MN-U tereny usługowe (96%) z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej Na sprzedaż proponujemy atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneczna

Bolesławiec,dolnośląskie

499 000 zł118,73 m² 4 202,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe, dwupoziomowe, bezczynszowe, dwa Balkony - zobacz film Zobacz Film Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z bardzo dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 900 zł59,34 m² 7 750,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Trzypokojowy apartament z dużym balkonem od strony południowej + ok 60 m2 poddasza po podłodze! parter sześć apartamentów trzypokojowych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 900 zł52,17 m² 7 799,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Polna - Odbierz klucze już dziś! Z ogromną radością informujemy, że inwestycja nowa Polna została ukończona aż 3 miesiące przed planowanym terminem! Nie musisz czekać na budowę Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 900 zł41,46 m² 8 921,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 900 zł64,04 m² 7 962,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. M39 - 4 pokojowe słoneczne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł17 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lok1/2

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 500 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny 1 500 m , Usługi, zabudowa do 40% Są działki dobre i są takie, które otwierają realne możliwości biznesowe. Ta należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opitza

Bolesławiec,dolnośląskie

380 000 zł64,70 m² 5 873,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo Przestrzenne Mieszkanie, super Lokalizacja - zobacz film Na drugim poziomie dwa dodatkowe pokoje! Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 011 m² 173,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana Bolesławiec, przylesie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1 011 m2 usytuowaną w spokojnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Bolesławiec,dolnośląskie

500 000 zł65,40 m² 7 645,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne, dwupokojowe, gotowe do Zamieszkania - zobacz film Zobacz Film Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację ? To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł56,30 m² 7 815,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Activ Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie w samym centrum Bolesławca. Mieszkanie o powierzchni 56,30 m2, tworzące przytulną, artystyczną przestrzeń, stanowi doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Bolesławiec,dolnośląskie

950 000 zł137,02 m² 6 933,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w Pałacowym Stylu, 137 m2 - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo ładne, stylowe mieszkanie zaaranżowane w pałacowym stylu. Niespotykane wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Bolesławiec,dolnośląskie

2 600 000 zł560 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 479 m²

Biznesowa okazja. Budynek Handlowo -usługowo - Magazynowy z Potencjałem tuż przy dk 297 - zobacz film Zobacz Film Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy świetną lokalizację, gotowy biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

540 000 zł123,18 m² 4 383,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Pół Willi, pięć Pokoi, garaż, ogród, 123 m2 Potencjału Mieszkalnego - zobacz film Zobacz Film Szukasz nieruchomości, która da Ci ogromne możliwości aranżacyjne ? To możliwości dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, Aleja Tysiąclecia

Bolesławiec,dolnośląskie

740 000 zł55,38 m² 13 362,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament, ogród, taras, miejsce Postojowe w Garażu, komórka Lokatorska - zobacz film Zobacz Film Wyobraź sobie, że odbierasz klucze, otwierasz drzwi i od razu możesz się wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe Mieszkanie z Widokiem zobacz film Zobacz film Prezentuję Państwu przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ulicy Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, bezczynszowe miniapartamenty na Nowoczesnym Osiedlu - zobacz film Zobacz Film Kupujący zwolniony z podatku pcc. Szukasz mieszkania dla Siebie ? Może pod inwestycję ? Najlepiej aby było to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

449 000 zł46,60 m² 9 635,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piękne, dwupokojowe, niskie Koszty Utrzymania - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolne Młyny

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ogródek, taras, miejsce Postojowe - zobacz film Zobacz Film Są mieszkania i są takie, do których po prostu chce się wracać. To dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

899 999 zł110,38 m² 8 153,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy, klimatyzowany Apartament, garaż, ogrzewanie Podłogowe z Systemem Smart zobacz film Zobacz Film Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie przestrzeń domu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Tysiąclecia

Bolesławiec,dolnośląskie

549 000 zł51,90 m² 10 578,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To imponujący zakres prac właściwie stworzył standard premium plus , gdzie przyszły Właściciel, nie musi wbijać nawet przysłowiowego gwoździa. Poniżej podkreśla jakość użytych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 950 zł30,67 m² 63,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu kawalerki o powierzchni 30,67 m2, znajdującej się przy ul. Ogrodowej w Bolesławcu. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w pięciokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

775 000 zł81,75 m² 9 480,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament, garaż w Hali Garażowej, dwa Tarasy - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalny apartament o powierzchni 81,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł55,65 m² 9 164,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w Bolesławcu-3 pokoje. Powierzchnia 56m2, 1 piętro z piwnicą. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Nie ma gazu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł67 m² 6 253,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m , usytuowane blisko centrum miasta Bolesławiec. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł48,64 m² 52,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,64 m2. Szczegóły oferty: - mieszkanie w pełni umeblowane znajduje się na II.