Apartament, ul. Hutnicza
Hutnicza, Bolesławiec, dolnośląskie
- 799 000 zł
- 67,45 m²
- 11 845,81 zł/m²
Magdalena Paraci...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Hutnicza
Hutnicza, Bolesławiec, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Apartament, ul. Hutnicza
Zaktualizowane: 18 maja 2026
799 000 zł 67,45 m² 11 845,81 zł/m²
4/8
3
2025
przynależne na terenie ogrodzonym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/8Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 799 000 zł (11 845,81 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 67,45 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 4/8, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 4,56 m²
- Czynsz: 561 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: PARACIEJ Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Hutnicza, Bolesławiec, bolesławiecki, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
Winda, Duży Balkon, Miejsce Postojowe, Klimatyzacja - ZOBACZ FILM
Zobacz Film
Są wnętrza, które po prostu się ogląda i są takie, które się czuje.
Ten apartament zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.
W nowoczesnym apartamentowcu w Bolesławcu przy ulicy Hutniczej, na czwartym piętrze z windą, znajduje się wyjątkowy apartament o powierzchni 67,45 m², stworzony z ogromną dbałością o każdy detal. (...)