dowolna

Mieszkania do wynajęcia Bolesławiec - Oferty wynajmu mieszkań

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela t. 602 ; 676 ; 504 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Osieczowie koło Bolesławca .Położone na parterze lub I piętrze w nowej 4 mieszkaniowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Śródmieście,Bolesławiec

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja, miejskie ogrzewanie, balkon - to tylko niektóre atuty proponowanej nieruchomości! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego przy ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Augusta

Bolesławiec,dolnośląskie

1 400 zł24 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul Zygmunta Augusta w Bolesławcu. Lokal znajduje się na 3 piętrze budynku z windą. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł27 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka w centrum miasta przy ul. Polnej w Bolesławcu! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgorzelecka

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł49 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe mieszkanie w ścisłym centrum Bolesławca. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 1 piętrze gruntownie odrestaurowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł62 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości prezentuje ofertę wynajęcia nowego mieszkania wraz z miejscem postojowym W garażu podziemnym. Budynek usytuowany przy ul. 1000-lecia w Bolesławcu. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosiby

Śródmieście,Bolesławiec

1 900 zł60 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania z miejskim ogrzewaniem oraz z balkonem ? - Ta oferta jest dla Ciebie! Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu lokal mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą przy ul Bielskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 650 zł46 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie, przy ul. Wróblewskiego w Bolesławcu! Lokal po generalnym remoncie. Nieruchomość o powierzchni 46,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę mieszkania do wynajęcia w ścisłym centrum miasta przy ulicy Rynek w Bolesławcu. Proponowany lokal mieszkalny składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

1 850 zł45 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu ofertę przytulnego, 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia. Lokal znajduje się na parterze budynku w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Lubańskiej w Bolesławcu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bolesławiec,dolnośląskie

1 800 zł23 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękna, wyremontowana kawalerka w centrum Bolesławca przy ulicy Karola Miarki. Funkcjonalne mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, balkon, miejskie ogrzewanie Zachęcam Państwa do zapoznania się z ciekawą ofertą wynajęcia mieszkania dwupokojowego przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Śródmieście,Bolesławiec

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, do wynajęcia jest mieszkanie 4-pokojowe (pow. 59,1 m2 z miejskim ogrzewaniem) z balkonem znajdujące się na 2-gim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe ul:Kilińskiego. 2-piętro z miejskim ogrzewaniem. Mieszkanie po remoncie.Kuchnia w zabudowie(zmywarka,piekarnik,lodówka).2 szafy.Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolne Młyny

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł59 m² 39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, parter, ogródek, bolesławiec. PO kapitalnym remoncie Przedstawiamy Państwu mieszkanie idealne dla rodziny i nie tylko. Nieruchomość po kapitalnym remoncie wykonanym w 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabobrze

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz w 2024 roku : mieszkanie 2 pokoje przejściowe + pomieszczenie z aneksem kuchennym. Łącznie trzy pomieszczenia. Pokoje dość duże po około 17 m2 Pomieszczenie trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł44 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń! - to mieszkanie czeka na ciebie Opis lokalizacji: centrum miasta, sklepy, usługi, szkoła, przedszkole, basen. Polecamy Państwu atrakcyjne mieszkanie w centrum Bolesławca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy najem! Zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu apartament klasy premium z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 850 zł45 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania w centrum miasta przy ul. Wybickiego w Bolesławcu. Proponowany lokal mieszkalny o powierzchni 45 m2 składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 600 zł31 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka, bolesławiec, centrum, niskie koszty utrzymania. Zadzwoń! - to mieszkanie czeka na ciebie Opis lokalizacji: centrum miasta, sklepy, usługi, szkoła, przedszkole, basen. Polecamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł60 m² 36,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia: od 1.11.2024 BOLESŁAWIEC, Ul. Małachowskiego 59,60 m2 3 pokoje balkon oddzielna jasna kuchnia łazienka i toaleta oddzielne piwnica ogrzewanie miejskie dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy dla was bardzo ładne mieszkanie do wynajęcia: - bolesławiec, ul. Tadeusza Kościuszki - 2 przestrzenne, jasne pokoje - duża kuchnia z wyjściem na balkon i widokiem na ogród - spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł62 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Boleslavia Nieruchomości prezentuje ofertę wynajęcia nowego mieszkania wraz z miejscem postojowym W garażu podziemnym. Nowy budynek usytuowany przy ul. 1000-lecia w Bolesławcu. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł46 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia komfortowego mieszkania dwupokojowego przy ul. Lubańskiej w Bolesławcu. Rezerwacja Lokal mieszkalny o powierzchni 46,50 m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgorzelecka

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem, bolesławiec, centrum, 2 pokoje. Zapraszamy do wynajęcia mieszkania w samym centrum miasta Bolesławiec. Lokal mieszkalny o powierzchni 40 m2 składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku deweloperskim przy ul. Lubańskiej w Bolesławcu. Duży balkon Lokal mieszkalny usytuowany został na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 100 zł57 m² 37 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia. Lokal znajduje się na VI piętrze budynku z windą, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość jest w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Tysiąclecia

Bolesławiec,dolnośląskie

1 700 zł30 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowana kawalerka w Bolesławcu przy ul. Tysiąclecia 20. Jest to pierwszy najem lokalu po generalnym remoncie. Funkcjonalne mieszkanie położone na trzecim piętrze budynku. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Wynajmem, mieszkanie premium, 2 pokoje, balkon, winda, bolesławiec. Zapraszamy Państwa do wynajęcia luksusowego mieszkania typu premium usytuowanego na nowoczesnym osiedlu w Bolesławcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

1 400 zł38 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania bezczynszowego przy ul. Mickiewicza w Bolesławcu. Na lokal o powierzchni 38 m2 składa się : - ustawny pokój - otwarta kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polna

Bolesławiec,dolnośląskie

1 900 zł24 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie gotowe do wynajęcia. Nieruchomość gruntownie wyremontowana i stylowo urządzona, znajduje się na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe mieszkanie z dedykowanym miejscem postojowym za szlabanem przy ulicy Staroszkolnej w Bolesławcu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie gotowe do wynajęcia. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze, w bloku 10 piętrowym wyposażonym w windę przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bolslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania dwupoziomowego przy ul. Wańkowicza w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 55 m2 składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Bolesławcu, w centrum, na ul. A. Asnyka. . Mieszkanie o powierzchni 56 m2, w bloku na 4. piętrze/4 - bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł44 m² 52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem, 2 pokoje, 2 piętro, umeblowane, centrum Bolesławca. Bardzo dobra lokalizacja oraz kompletne umeblowanie to najważniejsze atuty proponowanej nieruchomości. Mieszkanie bardzo jasne, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł70 m² 36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Boleslavia Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w domu wolnostojącym, dogodnie urządzone dla pracowników ( w większej ilości) jak również dla osób prywatnych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokoje 45m2 z balkonem (salon łączony z kuchnia, sypialnia, łazienka),w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd (pralka, zmywarka,lodowka, płyta grzewcza, piekarnik).