Serce 0 Ulubione

Mieszkania Bolesławiec Cicha

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

510 000 zł55,65 m² 9 164,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w Bolesławcu-3 pokoje. Powierzchnia 56m2, 1 piętro z piwnicą. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Nie ma gazu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

549 000 zł63,90 m² 8 591,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości z tym czymś, co wyróżnia ją na tle setek powtarzalnych ofert? Pragniesz prywatności, przestrzeni i kawałka zieleni, nie rezygnując z udogodnień miasta? msr.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna. Po prostu korzystam z konta firmy. Od 01 lipca wynajmę mieszkanie 2 pokojowe położone w bloku przy ul.A.Asnyka 2 , w Bolesławcu. Położone na 3 piętrze , powierzchnia 47.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł80 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Patron Nieruchomości poleca trzypokojowe mieszkanie w Dobrej pod Bolesławcem na wynajem Do dyspozycji Najemcy na I piętrze: przestronny salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90,20 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Foxhouse oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie, w jednej z bolesławieckich kamienic przy ulicy Marcina Opitza. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,30 m² 8 202,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 52,3 m , położone w Bolesławcu przy ul. Aleja Wojska Polskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,50 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym na spokojnym osiedlu przy ul. Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł52 m² 13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w Nowych Jaroszowicach! Wynajem tylko jako całość dla pracowników firm w cenie 700 zł/1 osoba. Minimum 4 osoby. Do dyspozycji Najemców: wyposażona kuchnia, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²